World of Gothic - Forum

Full Version: Detinatorul dealului.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(lasai ba pa aia 2 ca iti iau rep care tam dato!!!!)
ta tap de pe deal de nervi
dealu meu
stai chill ca mio dat thegoth +1 si o disparut rep da la tn ce dq!!
te bat rau da tot ca am nervi
dealu meu
Nu reputatia de la el a disparut, eu ti-am dat mai demult, si a inlocuit-o pe aceea. Trebuie un plug-in sa mearga sa dai de mai multe ori...

Rad de voi pana cad de pe deal si intru intr-un camp magnetic, si incerc sa scap cu arma cu plasma, se provoaca o explozie si ajungem cu dealul in Khorinis - Dealul lui Lord Hagen =))
ii zic lu lord garrond ca lord hagen a fugit pa deal vn pa deal il intreaba ce mai faci si el zice BN .ok
dealu lu garrond si hagen
=))=))=)) Vin cu mercenarii si cuceresc dealu' .

Dealu meu si al mercenarilor.
da mult iti mai ia sa pui!!
ii zic lu onar ca iai furat mercenarii si vine la voi si va da cate o strachina in cap si va duceti toti la culcare
dealu meu
Vin Magicienii Apei cu sania si vad ca mercenarii care le-au fost loiali au luat bataie si ii ingheata pe toti.

Dealu'... lui Saturas:-?
le zic la guildu da foc sa pregatim un atac da gherila Haha cu comandouri speciale da novici si venim va dam cate o flecma in gheata si se topeste si pora va ardem bn la portap si trimit ianpoi da unde ati venit
dealu guildui da foc( adik circle of fire)
Vin cu Sleeper in lesa si adormiti toti.

Dealu' meu... si al lui Sleeper...
imi aduc iar sobolanu macho (e si gigolo lucreaza pt 800 g da cascaval) care e imune la sleeper sii bag un colt in cap da numai doarme toata viatza
dealu meu si al sobolanului(il cheama Fofo)