World of Gothic - Forum

Full Version: Detinatorul dealului.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ii zic lu mama lu mj ca imi pare rau pentru moarte fiului ei si ca mie imi placea cum canta si din mila imi da dealul
dealul meu
off:ba uf33 la noi pa forum mj nu e mort,nu ai observat?spiritul lui e cu noi Grin asa ca numai spune prsotii ca iti dam ban(i)!
masa iti zice ca nu e mort si te ciomageste ca iai zis asa ceva despre fisu
dealu meu Grin
PS:La fel si a lu elvis
Ma duc la Gigi Becali, spun Crezul si imi da bani si cumpar dealul, gata!

Dealu' meu!
Alex, esti de-al meu! Haha
ii zic lu alex ca banii cu care i-ai cumparat dealul sunt falsificati, el suna la SRI si vin aia si te ciomagesc ei pe tine! Haha
dealul meu
Haha)))))))))))))) ce tare
ma duc la gigi becali si ii fur si ii zic ca i dau oaia inapoi dak imi da mie dealu si mil da
dealu meu
merg la DNA si fur valiza cu bani=)) si merg la becali si ii zic ca ii dau valiza daca te tapa de pe deal

dealu meu
ii zic lu slash ca mai suparat si asta vine cu taota trupa si iti dam la chitari in capa da zaci o saptaman
dealu meu
vin cu elvis si va spargem cu Rock'n'Rollu nostHaha
dealu meu si a lu elvis
merg intr-un sk8 park si le zic la sk8eri ca ati zis ca-s noobi. sa vedeti ce priveliste am eu, cand va vad pe voi fugariti de sk8eri cu placa tinuta de ax =))

dealul meu
Fur fiica unui bulibasa si zic ca tu ai fost, si sa vezi atunci ce bine iti va sta cu capul in gard.

Dealul meu...