World of Gothic - Forum

Full Version: Detinatorul dealului.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cade deodata un meteorit si explodeaza Pamantul...

Dealul nimanui Haha (acum il cautam prin spatiu), dar poate a ramas Strelok pe el Haha
dealul lui strelok!
vad dealu si va chem pe toti de pe wog.org sa stam pe el cu tot cu strelokHaha
dealu lu Wog.org si a lu strelokHaha))
imi aduc sobolanu din nou(a stat 10 luni la sala da forta)si il pun sa mestece tot forumu si dealu sa pierde in cyberspatiu Haha
aq tre sa l cautam in cyberspatiu Haha
merg si gasesc dealu la 5miliarde de ani lumina de pamant=))) si va chem pe toti dp wog.org si pe elvis si pe mj si pe strelok si pe Dan SAvaGrin
Dealu lu cei mai tariHaha
ah si pe slash si buckethead sa ii fac o fericire lu alex=))
le zic la astia pa wog si mj si lu elvis ca buckethead o sa si scoata masca Haha
si o luati fuga toti Haha
dealu meu alu buckethead si slash Tongue si ne apucam da cantat toti 3 si cum nici1 nu va place no sa puteti sa va aporpiati si ramane dealu nostru pt muuuuult timp pana pica curentu Haha
pica cutrentu si venim toti de pe wog.org+EP+MJ+DSHaha)...si ii tapam pa rockeri aia doi ca neor enervat da pe tine nu ca esty din comunitate=))
continuam sa plutim in deriva in spatiu cu tot cu DEALU NOSTHaha
imi aduc un prelungitor si il conectez la un generator elecctric ca sa nu mai pice curentu si iar venim toti 3 si va dam jos Haha
ne saturam de voi 3 si va tapam intr-o gaura neagra care are iesire langasoare si va prajiti=)))
Dealu celor mai tari
folosesc un yellow orb si revin la viatza si porma le dau ressurect lu buckethead si slash si venim iar si nenoricim urechile si ramane dealu nostru si porma punem bobme pe langa deal ca sa nu ne mai azvarlati in cine stie ce dimensiune xD