World of Gothic - Forum

Full Version: Detinatorul dealului.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ma plictisisesc si te bat rau da tot da iti albastresc ochii si mutliez toate fata si porma te toc bucatele si pe urma te pun ca fel principall in restaurantul meu Grin
dealu meu
Platesc niste mercenarii sa te lege de maini si de picioare, sa te bage intr-un sac si sa te duca cu elicopterul in mijlocul Oceanului Pacific, sa te arunge si...

Dealu meu!
dak ai da la posturile mele anteriaore pa asta thread ai afla ca sunt prieteni cu rechinii (k) le zic la rechini ca mai aruncat sa ma inec si venim peste tine te iti 2 suturi in fund te legam da maini si de picioare si iti cu urzic peste stomac pe urma o sa te bat dee placere vreo 2 ore
Iti zic ca...esti si praf si varza si...Dealu meu Haha
Chem o turma de Sleeper-ii sa te prajeasca... Haha
Dealu meu
ma aliez cu beliar sil pun sa te distruga

dealul meu
Dupa ce credeti ca ati scapat de mine, Beliar te distruge pe tine ca sa fie singurul "stapan al dealului", apoi apar eu si ii spun mamei lui Baliar ca iarasi se joaca "de-a conducatorul" si sa-l trimita in camera lui. =))

Dealu` meu.
Faza cu beliar era doar o miscare strategica ca sa crezi ca am renuntat dar eu defapt am plantat o bomba ca aia de la Hiroshima si vam distrus pe toti =))

dealu` meuHaha
La Hiroshima nu s-a plantat nici o bomba...

Eliberez 100 de scavangeri care te alearga prin padurea shadowbeast-ilor. Haha

Dealu` meu
da dar eu am spus iarasi asta ca sa te conving sa ma lungi si sa fii increzator dar am pus o groapa unde vegheaza un ice gole te bate de te ..... Haha

dealu` meu