World of Gothic - Forum

Full Version: Detinatorul dealului.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
=))
vin cu bicicleta, tu esti impresionat de bicicleta mea si in timp ce te holbezi la ea te apas pe gat si te adorm

dealul meu
Vin cu un Bugatti Veiron si cand te holbezi iau o bata de basebal si iti dau una de zboti de pe deal...ajungi pe celalaltHaha

delul meu
Haha

tu nu aveai bugatti veyron, deci l-ai inchiriat, si cand te duci sa-l inapoiezi, eu vin pe furis si iti iau dealul

dealul meu
vin cu un bax de coca-cola si bem..da in a tale pun alool si somnifere deci adrmi si te tap la valeHaha

dealul meu
=))
il chem pe romeo fantastik sa-ti cante despre carolina lui =))

pana cand scapi tu de el, eu iti iau dealul.
dealul meu.
Vin cu Pavaroti din carpati sati cante si cand esty uimit de taluntul lui iti iau dealul
dealul meuWink
Vin cu un tractor si un Kalashnikov de la rusi si va calc si pe urma va si impusc
Dealu' meu!
sun la ambulanta. zic ca ma cheama thehoth, si vin aia, si zic: 'ba. care-i goth aici?
si tu o sa zici ca tu Haha si aia o sa zica: 'ba copchile. de ce faci farse la telefon? ia hai sa te duc la maita sa-i zic ce faci!

si eu iti iau dealul.
dealul meu.
Sun la politie pompieri si salvare si zic ca is uf33 si cand vin aia te duc la parinti sai dealu ii a meu
dealul meuWink
=)) eu vad ca tu m-ai plagiat, ma oftic, merg la tine ofticat, imi iau fata de zombie, tu te sperii si eu iti iau dealul

dealul meu