World of Gothic - Forum

Full Version: Multiplayer discuţii
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Eu nici nu-l vad in lista
Pai da,asta era ideea,am tras eu gresit linia aceea...dar ip-ul de jos,din chenar este ip-ul serverului,dar scrie ca nu raspunde...
(07-09-2013, 05:05 PM)dorelys Wrote: [ -> ]De verificat,in server.cfg modifica numele caci am obervat o gresalaa de scriere in loc de WorldOfGothic.ro Scrie WorldOfGorhic.ro (gresala mea)...si nu,serverul nu merge... [Image: 2l9nwg7.jpg]

Ai facut configuratiile pentru router?

Da.. pai au mai fost facute odata pt. acelasi executabil, deci ar fi trebuit sa se mentina. Mai verific o data.
Daca nu asta e problema...atunci habar nu am care e...Ar trebuii ca cei care au mai avut servere si care sunt pe forum sa isi exprime parerea in legatura cu aceasta problema...
(07-09-2013, 06:09 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Daca nu asta e problema...atunci habar nu am care e...Ar trebuii ca cei care au mai avut servere si care sunt pe forum sa isi exprime parerea in legatura cu aceasta problema...

Eu, Ionutz si oldnick am fost singurii care au tinut servere. Problema e din configurarea mea cu siguranta. Uitasem ca mi-am schimbat routerul si bineinteles nu mai e configurat portul. Acum sa vedem daca reusesc cu asta nou, care difera putin treaba.
Ok...vom vedea daca poti...sa speram ca vei reusi...Smile
Cred ca e configurat ok, acum. O sa-i dau un restart in cateva minute.
Inca ceva...ai schimbat numele serverului?(dupa cum ziceam,gresala mea,m-am grabit si nu am observat ca am scris gresit)
(07-09-2013, 06:29 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Inca ceva...ai schimbat numele serverului?(dupa cum ziceam,gresala mea,m-am grabit si nu am observat ca am scris gresit)

Da, am schimbat.
Ok...acum tot ce trebuie sa facem e sa asteptam ca serverul sa fie din nou online si gata...si daca vreti putem face niste videoclipuri pe care sa le punem pe youtube,cum este cel al lui cloaked pentu vechiul gmp