World of Gothic - Forum

Full Version: Multiplayer discuţii
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Am reusit...dupa multe batai de cap,am reusit Haha
(07-15-2013, 10:36 AM)dorelys Wrote: [ -> ]Pai era,nu avea nici-o legatura lumea,merge la fel de bine si fara

Mie mi-a mers cu SetPlayerWorld , oricum ce mai conteaza sintaxa , important e sa iasa.
Si cand zic am reusit ma refer ca am putut face un animal care sa si lupte... Haha

(07-15-2013, 11:49 AM)arbitrer Wrote: [ -> ]
(07-15-2013, 10:36 AM)dorelys Wrote: [ -> ]Pai era,nu avea nici-o legatura lumea,merge la fel de bine si fara

Mie mi-a mers cu SetPlayerWorld , oricum ce mai conteaza sintaxa , important e sa iasa.

Am aflat si de ce ti-a mers tie.Tu nu aveai nicio clasa,atunci cand ai clase te mai incurca...
Bine, retrag ce am zis despre arbitrer.
(07-14-2013, 07:04 PM)Cristian Wrote: [ -> ]Poate, dupa ce terminam povestea asta o sa incepem alta.. nu stiu. Mai dureaza.


Ok. Pana atunci lucrez si eu la niste chestii pe srv meu ca sa incepem direct ceva nou.
Mai pe seara o sa deschidem serverul, cu boti.
Nu te grabi, fa totul ca la carte ca sa nu fie probleme Smile
Este posibil sa devin un vanator gen Cavalorn si sa locuiesc in casuta facuta praf in vale sau trebuie neaparat sa incep ca sapator, etc. D: ?

(Scuze daca pun intrebari aiurea dar nu prea am apucat sa citesc cat de cat thread-urile sa aflu povestea, etc.)
Este/era(nu mai stiu) o clasa gen pusnic dar esti inarmat doar cu o bata Haha
Cloaked, esti lider in tabara noua cand incepem capitolul 2 daca vrei si castigi la poll. Sigur te descurci.

Am facut moleratii, puteti intra pe server sa-i vedeti.

Sunt Ionut.