World of Gothic - Forum

Full Version: Multiplayer discuţii
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Acolo doar ma uitam la clase , nu apasam Shift sa o aleg si sa joc cu ea.. dupa am murit s inu aveam F8-ul pus dupa ma dat la clasa 0 in care nu ai nimic si mam omorat ca sa ma fac iar bandit (10) sai ca sa ajung la acea clasa am dat > > > , sa o luam altfel , ca sa imi schimb clasele cum e in prima poza ( 10-9-10-11) trebuia cel putin sa ma omor ca sa o aleg si sa joc cu ea.

FACI CUM VREI E SERVERUL TAU.
N-am zis ca iti fac nimic, doar ca e naspa ca m-ai mintit in fata.
Nu zic ca ii iau apararea lui seeker sau altceva dar RP-ul era dus draq si ce putea sa faca altceva in plus nu sunt sigur daca chiar a facut ceva...
Seeker nu a facut nimic rau Haha Eu cand ma plictisesc pe gothic imi bag God mod si rad toata harta Haha
Hei, nimeni nu a patit nimic.. incheiati subiectul.
A incalcat o regula.
Ne vedem diseara pe la vro 7-8 ma duc la control la mana....Sa nu faceti ceva tare fara mine....
Pai o sa trebuiasca sa mai creasca oamenii mei putin Haha abia maine voi putea sa-i cresc in grad. Pana atunci mai tragem de dialoguri si mai studiem swamp camp Haha .
Arbitrer, nu mai zice dinainte cand ii cresti.
De parca ei nu-si pot numara medalioanele Haha