World of Gothic - Forum

Full Version: Spamul zilnic.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
La multi ani!
La multi ani! Cadou pt tine: Vezi ca e Plant Vs Zombie GOTY free pe origin...
Doar la mine se traduce youtube-ul din romana in engleza ?
Da Grin Si ce mai ziceti?? VINE VACANTA!!!
(05-25-2014, 10:54 AM)cornel Wrote: [ -> ]Da Grin Si ce mai ziceti?? VINE VACANTA!!!

Pff...tocmai asta e urat, ca vine vacanta, cred ca ar trebui sa imi caut un job pentru vara asta si e enervant. :/
(05-25-2014, 11:20 AM)Dorel Wrote: [ -> ]
(05-25-2014, 10:54 AM)cornel Wrote: [ -> ]Da Grin Si ce mai ziceti?? VINE VACANTA!!!

Pff...tocmai asta e urat, ca vine vacanta, cred ca ar trebui sa imi caut un job pentru vara asta si e enervant. :/

Vanzator in piata sau legendararele "pliante"
(05-25-2014, 11:52 AM)soul of darknes Wrote: [ -> ]
(05-25-2014, 11:20 AM)Dorel Wrote: [ -> ]
(05-25-2014, 10:54 AM)cornel Wrote: [ -> ]Da Grin Si ce mai ziceti?? VINE VACANTA!!!

Pff...tocmai asta e urat, ca vine vacanta, cred ca ar trebui sa imi caut un job pentru vara asta si e enervant. :/

Vanzator in piata sau legendararele "pliante"

Neahh...am ambitie si vreau undeva in zona IT. Smile
si eu as fi vrut acolo , dar nu iti trebuie o diploma pentru asta ?
(05-25-2014, 01:35 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]si eu as fi vrut acolo , dar nu iti trebuie o diploma pentru asta ?

Ba da, tocmai de'asta nu vreau sa caut acum, anul viitor o sa am o diploma pentru asta. Ar fi trebuit sa dau ECDL-ul cand am avut ocazia si as fi avut diploma, dar mno, asa e cand nu ascult de altcineva.
(05-25-2014, 04:39 PM)Dorel Wrote: [ -> ]
(05-25-2014, 01:35 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]si eu as fi vrut acolo , dar nu iti trebuie o diploma pentru asta ?

Ba da, tocmai de'asta nu vreau sa caut acum, anul viitor o sa am o diploma pentru asta. Ar fi trebuit sa dau ECDL-ul cand am avut ocazia si as fi avut diploma, dar mno, asa e cand nu ascult de altcineva.
Nu se sfarseste lumea maine, ai timp destul.