World of Gothic - Forum

Full Version: Spamul zilnic.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
A, credeam ca e vreun bug.
(08-03-2014, 12:16 AM)Cristian Wrote: [ -> ]A, credeam ca e vreun bug.

Nu e, domnule. Shadow
Si lu' domnul orc ce trebuie sa-i comunic?

Trebuie sa-ti trimit ce mi-a aparut in casuta aia? Nu de alta, da' am sters ce scria Haha
(08-03-2014, 12:29 AM)Cristian Wrote: [ -> ]Si lu' domnul orc ce trebuie sa-i comunic?

Trebuie sa-ti trimit ce mi-a aparut in casuta aia? Nu de alta, da' am sters ce scria Haha

Ii comunici ce te-a intrebat. Faceti conversatie. Sau faci monolog mai bine zis.

Si da, cam trebuia sa-mi zici. Sau fa-mi un rezumat, ca-mi dau seama.
Aaaa, aia era chestia de care vorbeai. Am apasat de vreo 50 de ori, probleme?
(08-03-2014, 12:32 AM)Cristian Wrote: [ -> ]Aaaa, aia era chestia de care vorbeai. Am apasat de vreo 50 de ori, probleme?

Noteeth no problems
Cand apas pe "Raspunde-i orcului" nu imi apare nimic... e bug sau e de la mine? Grin
Si mie la fel.. banuiesc ca orcul e terente si trebuie sa-i trimiti povestioara de mai jos.
(08-03-2014, 12:41 AM)Kristi Wrote: [ -> ]Cand apas pe "Raspunde-i orcului" nu imi apare nimic... e bug sau e de la mine? Grin

E o chestie implementata numa pe jumate. Haha Sari peste chestia aia. Raspunde-i fictiv.
(08-03-2014, 12:15 AM)Terente Wrote: [ -> ]
(08-03-2014, 12:13 AM)Cristian Wrote: [ -> ]Ba pretene, io apas pe chest si nu se intampla nimic ;(

Pai tu apesi pe chest in realitate cand vrei sa-l deschizi? Haha Cauti o cheie.. Sau un patrat care seamana cu o cheie si apesi pe el si apoi mai faci ceva. Ori esti thief ori nu esti.
Sunt eu chior si nu vad cheia de la cufar ?