World of Gothic - Forum

Full Version: Spamul zilnic.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(05-26-2014, 01:23 AM)Dorel Wrote: [ -> ]
(05-26-2014, 12:41 AM)Terente Wrote: [ -> ]Nu e timpul de munca in timpul liceului.. Mai asteptati, ca o sa aveti >40 de ani numa de munca. Grin

Munca si nu prea. Haha Singurul lucru la care ma pricep cat de cat este informatica, deci nu cred ca e de munca acolo. (pff... cum ar fi sa ajung profesor de informatica Haha )

Informatica(presupun ca te referi la programare) e mai complexa decat crezi. La un job cel putin, exista etape pe care trebuie sa le contina si scrierea codului nu e chiar cea mai importanta parte, din pacate. Incearca pe freelancer, parerea mea pentru a-ti ocupa timpul pe vara.
Ce este acest freelancer?

Edit: Am intrat acum, e chiar interesant.
(05-26-2014, 01:23 AM)Dorel Wrote: [ -> ]pff... cum ar fi sa ajung profesor de informatica Haha
Exista un avantaj urias aici, ai un salariu foarte mare.
(05-26-2014, 02:07 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Ce este acest freelancer?

Edit: Am intrat acum, e chiar interesant.

Lucrezi de acasa si te angajeaza diversi oameni care posteaza oferte.
Imi cer scuze pentru donwtime-ul asta lung. Luna asta serverul a cazut de mai multe ori si de fiecare data a durat cateva ore, ultima data fiind ieri cand site-ul a fost offline vreo 10 ore. Am asteptat sa revina si apoi am mutat tot pe alt host la care nu ma astept sa mai existe astfel de probleme.
(05-31-2014, 10:14 AM)Kristi Wrote: [ -> ]Imi cer scuze pentru donwtime-ul asta lung. Luna asta serverul a cazut de mai multe ori si de fiecare data a durat cateva ore, ultima data fiind ieri cand site-ul a fost offline vreo 10 ore. Am asteptat sa revina si apoi am mutat tot pe alt host la care nu ma astept sa mai existe astfel de probleme.
Macar acum a fost un motiv pentru care am fost 0 activitate.
Cum va petreceti vacanta de vara ?
Cred ca e mare bucurie pe Dorel. Grin
Show Content
Salut lume!Long time,no see.Cum o mai duce forum-ul?
(06-11-2014, 02:02 PM)D13g0 Wrote: [ -> ]Salut lume!Long time,no see.Cum o mai duce forum-ul?

Nu prea o duce încă. Staționează. Haha
E buna si o pauza din cand in cand Haha ,Gothic Multiplayer mai exista?