World of Gothic - Forum

Full Version: Spamul zilnic.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(08-10-2014, 12:38 AM)soul of darkness Wrote: [ -> ]Mie-mi spui ?Mereu cand intru pe mess sunt intrebat:"Mai ai ma vila aia in Ibiza ?", "Mai esti regele Angliei ?"

Intr-un timp aveai firma de host in Germania, adica vara trecuta cand ii minteai pe unii pe skype, nu dau nume. Haha
(08-10-2014, 12:42 AM)Terente Wrote: [ -> ]Era fain si messul. Haha La vremea lui.
Illuminati sunt de vina.

(08-10-2014, 12:46 AM)Dorel Wrote: [ -> ]Intr-un timp aveai firma de host in Germania, adica vara trecuta cand ii minteai pe unii pe skype, nu dau nume. Haha
Pai aveam pus la location:Germany, credea ca am firma de host si m-a intrebat daca il sponsorizez, apoi a inceput troll-ul. Noteeth

(08-10-2014, 12:45 AM)Ducipal Wrote: [ -> ]Soul,spune-mi pt cine lucrezi!

(08-10-2014, 12:16 AM)soul of darkness Wrote: [ -> ]Daca ti-as spune atunci ce asociatie secreta mai suntem si noi ?
Soul mai usor cu inventatul cand esti cu mine pe skype ca eu nu te cred si te obosesti degeaba Haha
Si sunt curios cata lumea ai pacalit pana acum Grin
Wogul nu doarme. Astazi.
Astazi nu e maine pana eu nu vad soarele Grin
Si daca te rog frumos sa-mi spui?
(08-10-2014, 01:12 AM)cornel Wrote: [ -> ]Soul mai usor cu inventatul cand esti cu mine pe skype ca eu nu te cred si te obosesti degeaba Haha
Si sunt curios cata lumea ai pacalit pana acum Grin
Eu nu mint, tu nu stii sa citesti printre cuvinte.

(08-10-2014, 01:18 AM)Ducipal Wrote: [ -> ]Si daca te rog frumos sa-mi spui?
Desigur, aici in spoiler.
Show Content
Eram sigur,unde se ascunde?
(08-10-2014, 01:20 AM)Ducipal Wrote: [ -> ]Eram sigur,unde se ascunde?
In sufletul tau.
Nu vi se par si voua astia de la antena 3 penibili?Gen maxim de penibili?Astia gen Gadea si Badea?