World of Gothic - Forum

Full Version: Spamul zilnic.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Da ca el nu stia ca se instaleaza cu shusta si el nu a cazut in capcanele pe care corporatiile i le-au intins si a cerut ajutor de la marele intelept Robi ce i-a explicat cum sta treaba defapt! *BORCANIE*
(07-26-2014, 09:21 PM)Robi Wrote: [ -> ]Mai bine asa decat plin de posturi care miros a caca semnate de Moderation ,sau alt haiduc din acesta.
Pacat, faceam si eu 10000 posturi la ajutor gothic.
Doar 10.000 daca ma bagam si eu altfel treceai de 50.000 Haha

SI eu vreau sa mai vad "haiduci" Grin
(07-30-2014, 10:09 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(07-30-2014, 09:05 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]crezi ca mai rezista forumul pana vara viitoare? Grin

Nu o sa mai reziste. Risenul n-a starnit interes niciodata pt. romani.. cel putin pentru a intretine o comunitate.

E pentru prima data cand am zis asta, dar nu prea ar mai avea rost sa prelungim noi o viata chinuita. Mai bine ii facem un sfarsit frumos, un sfarsit fara moderation si sirseby si altii. Un sfarsit fain.

Sa vorbim si cu Kristi si luam o decizie.


Sad Urat, urat asa. Poate va revenii candva. Ma bucur totusi ca am petrecut un an online alaturi de voi!
Ce pot spune, ceva de pe facebook:

"Un joc unic, un spirit aparte, o comunitate unică. World of Gothic România!"
Sa speram ca PB va face un nou gothic sau cineva va face un remake cu grafica mai buna la gothc-urile de acum, altfel nu se va mai juca nimeni, pentru ca "gamerii" tineri de azi sunt morti dupa grafica si nu le mai pasa de poveste,iar developerii incearca sa faca jocuri cat mai simple ca toti idiotii sa le poate juca si astfel sa isi mareasca ei profitul.Gothic nu este un joc pentru oricine deoarece este greu si trebuie sa fi atent la orice dialog ca sa reusesti sa faci o misiune (eu am corput cativa colegi sa-l joace,dar nu au reusit sa faca nici jumatate din el....) Pariez ca peste 10 ani doar gamerii veterani vor stii ce e gothic daca nu mai apare nimic din aceasta serie care a fost pe placul multor persoane.
Eu inca astept un risen sau un gothic la reducere pe steam Haha.
O fost gothic la reducere pe steam Haha mai demult
Da stiu, dar am avut bani doar de unul , si am luat gothic3-ul , era ceva 2.50€ pe atunci.
(07-31-2014, 11:26 AM)cornel Wrote: [ -> ]Sa speram ca PB va face un nou gothic sau cineva va face un remake cu grafica mai buna la gothc-urile de acum, altfel nu se va mai juca nimeni, pentru ca "gamerii" tineri de azi sunt morti dupa grafica si nu le mai pasa de poveste,iar developerii incearca sa faca jocuri cat mai simple ca toti idiotii sa le poate juca si astfel sa isi mareasca ei profitul.Gothic nu este un joc pentru oricine deoarece este greu si trebuie sa fi atent la orice dialog ca sa reusesti sa faci o misiune (eu am corput cativa colegi sa-l joace,dar nu au reusit sa faca nici jumatate din el....) Pariez ca peste 10 ani doar gamerii veterani vor stii ce e gothic daca nu mai apare nimic din aceasta serie care a fost pe placul multor persoane.
Daca tu gandesti ca Gothic-ul e singurul joc bun si ca jocurile de astazi au toate o povestea proasta, imi pare rau pentru tine, zi tu ca n-ai juca ceva cu grafica buna
Lol.Swag.Yolo.
Inchideti forumul sa inteleg?