World of Gothic - Forum

Full Version: Creatie vs Evolutie part 2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
da-ti demisia =)) Kiss2
tu ai cerut o vere Haha
(07-17-2010, 11:14 PM)ufy Wrote: [ -> ][daca-i raspunde cineva, are warn =))))))))))))]

Haha De ce? Nu trebuie sa te mai ascunzi ca stiu deja ca nu mai ai dovezi sau argumente pentru a-ti sustine religia. Nu trebuie neaparat sa mai postati aici, ce crezi ca daca vreau sa vorbesc despre acest subiect nu pot gasi destule forumuri unde sa o fac? Oricum, sunt multumit ca nu mai aveti ce posta... Wink
cica 'de ce'. =))) si asa ma joc pe aici, faceam aseara o dezbatere cu alex daca sa inchid sau nu threadul =))
(07-18-2010, 12:41 PM)ufy Wrote: [ -> ]cica 'de ce'. =))) si asa ma joc pe aici, faceam aseara o dezbatere cu alex daca sa inchid sau nu threadul =))

Modific putin postul de dinainte:

Nu trebuie sa te mai ascunzi ca stiu deja ca nu mai ai dovezi sau argumente pentru a-ti sustine religia. Nu trebuie neaparat sa mai postati aici, ce crezi ca daca vreau sa vorbesc despre acest subiect nu pot gasi destule forumuri unde sa o fac? Oricum, sunt multumit ca nu mai aveti ce posta in legatura cu acest subiect... Wink
ba...te comporti ca un fanatic Haha oare chiar crezi ca na doare undeva dak numai posteaza nimeni aici?Haha defapt ne este chiar mai bine ca ne saturasem toti de acest thread Smile
(07-18-2010, 02:18 PM)alexbaros Wrote: [ -> ]ba...te comporti ca un fanatic Haha

Si tu te comporti ca un prost neinteresat de lumea din jurul lui.

(07-18-2010, 02:18 PM)alexbaros Wrote: [ -> ]oare chiar crezi ca na doare undeva dak numai posteaza nimeni aici?Haha

Nu era vorba de tine, ca tu de cand esti pe forum nu ai postat ceva acceptabil.

(07-18-2010, 02:18 PM)alexbaros Wrote: [ -> ]defapt ne este chiar mai bine ca ne saturasem toti de acest thread Smile

De ce e mai bine? Ca te enerva pe tine acest subiect, si acum nu se mai discuta despre asta aici? Si de ce te enerva?
Daca vrei sa ramai prost toata viata poti sa ramai, ca pe mine nu prea ma intereseaza.
aha doar eu ma plictisisem de acest impreuna cu edg ufy si multi altii si pt cnv atat de obsedat ca tn de religie te comporti ca un ratat fara viata esti exact ca toti aia care se dau religiosi striga in gura mara ca sa i auda lumea ca sunt religiosi si chestii dastea aiurea dar defapt numai vorba e de ei
sa stii ca nu esti mai presus ca mine
si app nu te obosi sa dai vrun reply ca cel anterior ca nu merita sa vorbesti cu tine
(07-18-2010, 02:43 PM)alexbaros Wrote: [ -> ]aha doar eu ma plictisisem de acest impreuna cu edg ufy si multi altii si pt cnv atat de obsedat ca tn de religie te comporti ca un ratat fara viata esti exact ca toti aia care se dau religiosi striga in gura mara ca sa i auda lumea ca sunt religiosi si chestii dastea aiurea dar defapt numai vorba e de ei
sa stii ca nu esti mai presus ca mine
si app nu te obosi sa dai vrun reply ca cel anterior ca nu merita sa vorbesti cu tine

Nu va-ti plictisit de acest topic ci de faptul ca nu aveti dreptate, nu mai stiti ce sa ziceti pentru a nu va da de gol si de aceea prferati sa ziceti ca v-ati plictisit, ca sa para ca parasiti aceasta discutie cu demnitate Haha
Acum ca te-ai legat de mine personal, am si eu acelasi drept. Cu ce drept zici asta. Ma cunosti tu pe mine sa iti permiti sa iti dai cu parerea? Nu, nu ma cunosti. Asa ca tineti gura si vezi-ti de rock-ul tau ala sec.
Cand am strigat eu in gura mare ca sunt religios? Ai visat, ba. Tot ce am spus in acest thread si in celalalt (n.a. Religion Thread) nu sunt parerile mele, ci adevarurile Bibliei. Daca tu nu ai fost in stare sa iti dai singur seama de asta, du-te si ia-te de mana cu Istin si duceti-va unde vreti ca va potriviti la inteligenta.

(07-18-2010, 02:43 PM)alexbaros Wrote: [ -> ]sa stii ca nu esti mai presus ca mine
si app nu te obosi sa dai vrun reply ca cel anterior ca nu merita sa vorbesti cu tine

1. Dupa ce standarde/absoluturi?
2. Serios? Vom vedea imdeiat daca vorbesc singur sau nu.
discutia asta nu mai are sens...
@ufy sau Necro sau care nu credeti in Dumnezeu:
Spune-mi ce pierzi daca crezi in Dumnezeu, te omoara oamenii de stiinta(respectiv evolutionistii), te blestema Darwin? Nu cred.
Insa ce spui daca afli prea tarziu ca Dumnezeu exista...ai belit-o

ps: din cate vad eu la poll toti au votat cu Dumnezeu, dar nu toti tin cu creatia aici (din cate vad eu)
care-i explicatia :-?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28