World of Gothic - Forum

Full Version: The Elder Scrolls V: Skyrim
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
(11-12-2011, 12:54 PM)Terente Wrote: [ -> ]Primul screenshot este magnific...

Atat de magnific incat eu l-am pus pe desktop Haha.
Deja au început să apară moduri http://www.skyrimnexus.com/
si eu il joc...numa sa se termine de "cumparat" Haha
Si eu il joc.Chiar acum am casapit al 2-lea dragon pe ziua de azi.
iti place argonianu???george???eu in morowind am urat argonianu si pisica...pisica pt aspect,iar argonianu pt ca nu-i puteam pune coifSad
(11-12-2011, 08:55 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]iti place argonianu???george???eu in morowind am urat argonianu si pisica...pisica pt aspect,iar argonianu pt ca nu-i puteam pune coifSad

Ei, acum in Skyrim poti.
Chiar şi-n Oblivion

normal că-mi place argonianu
asta e bine...dar tot mai fain e re guardu sau orcu sau chiar dark elfuSmile
Am jucat putin Skyrim si pot spune ca e unul dintre cele mai bune jocuri pe care le-am jucat vreodata (dupa gothic, desigurGrin). Grafica arata de mori, muzica se potriveste perfect, orasele chiar sunt orase, nu o adunatura de poligoane cu texturi pe ele, oamenii au o anumita rutina in viata de zi cu zi, luptele sunt destul de bune (adica la two-handed dureaza enervant de mult sa lovesti, cam prea mult chiar si pentru o arma grea).

Asa, de distractie, m-am hotarat sa "golesc" un sat de iteme si oameni. De cand am lovit primul pui de gaina, toti oamenii au sarit pe mine. Stiu ce vor de la tine, si nu asta vor. Vor sa-ti tii Iron Warhammerul sheated si sa nu comentezi prea mult Haha. Exersand miscarile, am vazut un mod bunicel de a avansa, adica skill by kill. La un numar de killuri iti creste levelul de "weapon skill". Poate asa se intampla si la pickpocket, da n-am incercat, ma cam iau aia Haha.

Singurul lucru care mi se pare aiurea e interfata. Adica atunci cand dai Esc, iti iese in menu, nu in joc, daca esti in inventory. Sa te intorci in joc presupune TOATE tastele cu care ai intrat in meniu in ordine inversa. Ca sa intri in inventory, nu poti sa folosesti mouseul deloc, numai tastatura. Mie mi se pare enervant. Stiu ca asa era si in gothic, da parca acolo era mai simpla. Aici sunt o suta si o mie de meniuri diferite...

Poate ca asa era si in celelalte TES-uri, nu stiu, n-am jucat, da asta e bun. Adica bun rau de tot!
(11-12-2011, 09:56 PM)Raven Wrote: [ -> ]Am jucat putin Skyrim si pot spune ca e unul dintre cele mai bune jocuri pe care le-am jucat vreodata (dupa gothic, desigurGrin). Grafica arata de mori, muzica se potriveste perfect, orasele chiar sunt orase, nu o adunatura de poligoane cu texturi pe ele, oamenii au o anumita rutina in viata de zi cu zi, luptele sunt destul de bune (adica la two-handed dureaza enervant de mult sa lovesti, cam prea mult chiar si pentru o arma grea).

Asa, de distractie, m-am hotarat sa "golesc" un sat de iteme si oameni. De cand am lovit primul pui de gaina, toti oamenii au sarit pe mine. Stiu ce vor de la tine, si nu asta vor. Vor sa-ti tii Iron Warhammerul sheated si sa nu comentezi prea mult Haha. Exersand miscarile, am vazut un mod bunicel de a avansa, adica skill by kill. La un numar de killuri iti creste levelul de "weapon skill". Poate asa se intampla si la pickpocket, da n-am incercat, ma cam iau aia Haha.

Singurul lucru care mi se pare aiurea e interfata. Adica atunci cand dai Esc, iti iese in menu, nu in joc, daca esti in inventory. Sa te intorci in joc presupune TOATE tastele cu care ai intrat in meniu in ordine inversa. Ca sa intri in inventory, nu poti sa folosesti mouseul deloc, numai tastatura. Mie mi se pare enervant. Stiu ca asa era si in gothic, da parca acolo era mai simpla. Aici sunt o suta si o mie de meniuri diferite...

Poate ca asa era si in celelalte TES-uri, nu stiu, n-am jucat, da asta e bun. Adica bun rau de tot!

Te invidiez Haha.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31