World of Gothic - Forum

Full Version: The Elder Scrolls V: Skyrim
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Gata cu insultele!!!!
Fiecare cu parerea lui!:d
Da, am înţeles de prima dată când a zis. Nu e nevoie să-mi reamintească de 3 ori pe zi.Smilece plm
e genial jocu'
Mie nu mi se pareHaha
Nu e nevoie sa injuri!!!
(11-30-2011, 06:20 PM)g3orge13 Wrote: [ -> ]Gtfo noob!

Mie mi-ai zis asa?
Nu conteaza. De cate ori ne arati cat de genial e jocul, de atatea ori iti voi arata ca mie nu-mi place. Si am grija sa folosesc un ton adecvat cand imi exprim parerile. Ar fi frumos din partea ta sa procedezi la fel, pentru ca fasaieli de genul "gtfo" si "plm" nu denota calitati "verbale". As spune ca se vede ca joci Skyrim, deja esti nervos, poate chiar frustrat din cauza jocului, dar n-as vrea sa fiu mojic. Fiecare cu parerea lui. Doar n-ai vrea sa strige toti in cor "Skyrim! Beton! Super-beton! ".Grin
sincer primul filmulet cu modarea morowindului...texturile si tot ce inseamna outside e fabulos...doar ca caracterele si tot ce inseamna inside arata ca naiba
Da, dar nici n-aş vrea să scri la pe fiecare zi de câte ori apuci că nu-ţi place. Am înţeles, gata.
Şi normal că mă enervez că spui chestii aiurea despre Cel mai bun joc pe care l-ai putea juca tu vreodată Grin
chiar nu se poate compara cu portocalele alea de Risen, Imperial Glory, sau poate şi cotor şi gotic.Are 10 clase peste
peste sau sub???Smile...eu zic ca imperial glory e chiar fainSmile
(11-30-2011, 09:25 PM)g3orge13 Wrote: [ -> ]Da, dar nici n-aş vrea să scri la pe fiecare zi de câte ori apuci că nu-ţi place. Am înţeles, gata.
Şi normal că mă enervez că spui chestii aiurea despre Cel mai bun joc pe care l-ai putea juca tu vreodată Grin
chiar nu se poate compara cu portocalele alea de Risen, Imperial Glory, sau poate şi cotor şi gotic.Are 10 clase peste
Dar nu trebuie sa te enervezi. Daca tie Gothic ti se pare portocala crezi ca o sa ma dau de ceasu' mortii? Asta e, fiecare cu gusturile lui. De ce te derajeaza parerea mea? Din punctul tau de vedere, Skyrim are 10 clase peste tot ce am jucat eu. Din punctul meu de vedere, e invers. Spun ce cred in legatura cu jocul asta, si nu-ti spun neaparat tie. Smile
a si caracterele din videourile puse cu morowind arata ca banditii de pe o planeta din star wars jedi outcast
"SKYRIM BETON,FUCK YEAH,BEST GAME EVER,GOTY OF THE HISTORY,THX GOD I'M ALIVE"!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31