World of Gothic - Forum

Full Version: The Elder Scrolls V: Skyrim
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
mda...dar filelistul o face...si toata Romania foloseste filelistHaha
Noi nu suntem filelist, si mai ales, aici discutam despre TES V. Sa ne tinem la subiect.
off:Nu ma refeream la pyrhaterie.

Dacă filelistul "făcea piraterie" erau de mult la pârnaie.
dar fac piraterie...numai ca e o lege in care in proprietatea ta politia nu are voie sa intre fara mandat...asa ca filelistul este proprietatea cuiva...iar el da voie la cine vrea,si daca se baga politia are voie sa ii dea in judecata pentru ca i-au incalcat proprietatea fara motiv...de aceea site-urile de piraterie o duc bine mersi...si plus ca nu intereseaza pe nimeni sa inchida aceste site-uri...naspa lege nu???daca legea era facuta mai bine...acum nu mai exista piraterieGrin
FILELIST "NU FACE PIRATERIE". Punct. Nu ai cum să înțelegi de ce.
(10-16-2011, 12:56 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]dar fac piraterie...numai ca e o lege in care in proprietatea ta politia nu are voie sa intre fara mandat...asa ca filelistul este proprietatea cuiva...iar el da voie la cine vrea,si daca se baga politia are voie sa ii dea in judecata pentru ca i-au incalcat proprietatea fara motiv...de aceea site-urile de piraterie o duc bine mersi...si plus ca nu intereseaza pe nimeni sa inchida aceste site-uri...naspa lege nu???daca legea era facuta mai bine...acum nu mai exista piraterieGrin

Romania nu o sa faca niciodata asa ceva, pentru ca suntem redusi Smile.

Priveste in Germania! Pirateria este interzisa, nu exista trackere, defapt exista, dar atunci cand downloadezi ip-ul tau apare la politie sau nu mai stiu unde si iti trimite acasa o "amenda" de cateva sute de euro. Smile
dar chestia asta e in folosul oamenilor...asa ca e prima data cand pot spune ca iubesc legile romanestiWink
Aici greşeşti. Dacă era lege serioasă împotriva pirateriei aveam şi noi game developers :|
off:asta cam asa e...auzi george te pot ruga ceva...zi-mi si mie ce varsta ai...daca nu vrei sa spui pe forum macar zii pe privat ca sunt curios...macar zi-mi daca esti de-o varsta cu mineGrin


a si...mi-ar placea sa existe un joc facut 100% de romaniWink...dar cred ca asa ceva o sa vad doar peste vreo suta de aniWink
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31