World of Gothic - Forum

Full Version: The Elder Scrolls V: Skyrim
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
gothicul e mult mai bun ca tesul singurele lucruri la care tesul intrece gothicul sunt grafica,combat,dialoguri si sunete...poate daca cei de la pyranha bytes ar remasteriza cele 2 gothicuri...ar iesi mult mai superb decat skyrimWink
Mereu spuneţi "poate". Dar nu o vor face niciodată...
Show Content

Quote:singurele lucruri la care tesul intrece gothicul sunt grafica,combat,dialoguri si sunete
Astea sunt aproape toate elementele unui joc video :|
Chiar şi gameplay-u e mai bun xD Spuneţi voi concluzia
Am jucat cateva ore, am omorat vreo 3 dragoni...
Jocul are o grafica excelenta, dar e la fel de plictisitor ca Oblivion. O lume imensa destul de pustie, aceleasi dialoguri de te ia motaiala, nimic spectaculos...Sunt complet dezamagit si plictisit. M-as stradui sa-l termin si nu l-as mai juca niciodata, dar mai bine il dezinstalez si joc cele 3 Gothic-uri si Risen de trei ori la rand.Haha

!! :-j !!


























Nici o asemanare cu Oblivion,cel putin la gameplay.O bijuterie de joc.
De când joc skyrim, multe jocuri mi se par acum de rahat (şi înainte îmi plăceau)
ex. Oblivion
Ca un fapt divers, tot caminul in care stau il are pe odc...
Dar ma mandresc si eu cu ceva. Eu sunt singurul care are kit-urile de la 'Gothic-e'. Smirk
Close enough totusi,oricum as vrea si eu ca in caminul liceului meu sa fie cineva care joaca Skyrim or other awesome games.
Eu nu vad prea mare diferenta intre Oblivion si Skyrim. Grafica e foarte reusita la amandoua. Lumea e foarte mare la amandoua. Amandoua sunt cam la fel de plictisitoareHaha. Tot timpul trebuie sa stai cu ochii pe busola, altfel alergi de nebun printr-un peisaj superb, aproape lipsit de viata. Dialogurile, chiar si numele unor npc-uri seamana izbitor cu cele din Oblivion. Eu chiar sunt dezamagit. Mai incerc, poate imi voi schimba parerea. Dar plictiseala care ma incearca nu este compensata de calitatea tehnica a jocului.

Peisaj lipsit de viaţă? Ai dragoni, veveriţe, corbi, vulpi, iepuraşi, bandiţi şi multe, multe Forturi and shit?
Ce altceva mai vrei?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31