World of Gothic - Forum

Full Version: The Elder Scrolls V: Skyrim
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
deci e tare skyrim ??? am vazut ca a luat premiul "jocul anului" pe net...
Pai meritaGrin
(11-12-2011, 09:56 PM)Raven Wrote: [ -> ]Singurul lucru care mi se pare aiurea e interfata.
Nici mie nu-mi place interfata pentru ca trebuie sa folosesc niste taste pe care nu le pot inlocui, tab, e, r. Altfel, jocul arata si se misca excelent pe setari maxime. Sunt curios sa vad cum se leaga povestea.
Or să apară moduri şi de interfaţă. Oricum, mie mi se pare mult mai simplificată şi mai bună ca în celelalte TEs uri. Chiar nu e nevoie de mouse xD
Nu vi se pare ca se bazeaza prea mult pe actiune (bataie)? L-am jucat putin, intradevar, la un coleg pe calculator. Eram intr-o grota si ma simteam mai ceva ca intr-un action game. Grota aia mi-a adus aminte de cimitirul orcilor din Gothic 1. Da' mult de tot.

Daca nu ma insel, cred ca asta-i grota. Oricum era un fel de mormant.

[Image: remote_image20111004-834-uwxjlo-0.jpg]
(11-12-2011, 10:27 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]deci e tare skyrim ??? am vazut ca a luat premiul "jocul anului" pe net...

Goty se dă la sfârşit de an. Ce ai auzit tu era doar o dorinţă a gamerilorHaha
eu am zis că o să ia Goty încă de când am văzut primul gameplay trailer :X
Am vrut mai demult sa incep seria Elder scrolls , dar cum vedeam filmulete pe youtube cu el , nu mi-a prea placut,dar elder scrolls V Skyrim pot sa zic ca e EXTRAORDINAR ! Indraznesc sa zic ca e mai fain si decat gothic Sad E foarte tare gameplayu , grafica tot , un singur MARE minus are jocul si anume ca nu exista audio speech -ul eroului din pacate ! Dar daca e sa comparam Arcania cu Elder scrolls V ... ce sa mai comparam , are rost? Haha

Arcania nota 5
Elder scrolls nota 9.5

Pai cum frate sa te intalnesti cu un MAMUT , sa-l omori si sa i iei trompa Haha)) foarte tare
Si inca ceva : nu cred ca am mai intalnit un joc atat de nou ma refer ca si aparitie sa zicem din 2010 pana acum sa fie optimizat atat de bine .Eu am calc pt cerintele minime ale jocului , mi a facut setarile automat pe low (si pe low grafica e f buna) si nu se sacadeaza deloc , dai alt+tab sa iesi din joc iese intr-o secunda nu face figuri ca si gothic ...e super tare!incercati-l cu incredere Wink
(11-13-2011, 03:11 PM)zara Wrote: [ -> ]Dar daca e sa comparam Arcania cu Elder scrolls V ... ce sa mai comparam , are rost? Haha

Arcania nota 5
Elder scrolls nota 9.5

Arcania e mai slab si decat Elder Scrolls IV Oblivion, dupa parerea mea. Sper ca Skyrim sa fie mai bun decat Oblivion ca poveste, in primul rand, ca din punct de vedere tehnic si grafic sunt foarte reusite amandoua.
Clar unul dintre cele mai bune RPG-uri. Să vedem dacă ia Goty.

Show Content
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31