World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii New Rpg
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Am idee. Urmati povestea. Haha
lam facut de cacao pe Lord Hegan dar na,se descurca elHaha
Haha Acum chiar ca e fiecare cu povestea lui.Haha
Cred ca ar trebui sa adaugam o regula: fiecare sa faca mutarea lui, eventual sa le sugereze celorlalti unde sa se duca si sa primeasca comfirmarea celui care ar trebui sa se mute.. Eu stateam la o tuica cu baietii si Terente ma pune sa alerg dupa elHaha. Si ma trezesc la far unde n-aveam de gand sa mergHaha.
ai dreptate in mare parte
eu veneam si tu ma trimiteai la dracu
(12-15-2011, 09:02 PM)old nick Wrote: [ -> ]Haha Acum chiar ca e fiecare cu povestea lui.Haha
Cred ca ar trebui sa adaugam o regula: fiecare sa faca mutarea lui, eventual sa le sugereze celorlalti unde sa se duca si sa primeasca comfirmarea celui care ar trebui sa se mute.. Eu stateam la o tuica cu baietii si Terente ma pune sa alerg dupa elHaha. Si ma trezesc la far unde n-aveam de gand sa mergHaha.

Haha))))) Viata e imprevizibila. Lasa ca e mai bine fara tuica aia. Ai facut sport! Haha
Haha...corectHaha...Eu m-am pus la cucaHaha...in new rpg si peste vreo cateva ore ma pun si in viata reala...Nb!!!Wink
(12-15-2011, 09:13 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Haha...corectHaha...Eu m-am pus la cucaHaha...in new rpg si peste vreo cateva ore ma pun si in viata reala...Nb!!!Wink

Vezi ca pe la miezul noptii te trezesc. Mi-a ramas clondiru' cu rachiu si Terente nu vrea sa bea cu mine.Haha
(12-15-2011, 09:23 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(12-15-2011, 09:13 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Haha...corectHaha...Eu m-am pus la cucaHaha...in new rpg si peste vreo cateva ore ma pun si in viata reala...Nb!!!Wink

Vezi ca pe la miezul noptii te trezesc. Mi-a ramas clondiru' cu rachiu si Terente nu vrea sa bea cu mine.Haha

Beu eu cu tine si ne facem muci Haha si adormim pe punte Haha)))))).
Puteti folosi, va rog frumos spatiu dupa punct? Adica: ana are mere. da, are.
(12-15-2011, 11:28 PM)Terente Wrote: [ -> ]Puteti folosi, va rog frumos spatiu dupa punct? Adica: ana are mere. da, are.

Puteai sa-mi dai si mie sfatul asta inca de anul trecut. Tarziu mi-am dat seama si am inceput sa ma corectez Haha.
Problema e ca am necazuri cu internetul. M-am interesat la "furnizor" si am aflat ca s-ar putea sa dureze pana marti. A scazut rau viteza. Sunt niste chestii tehnice, nu ma pricep. Din cauza asta ma tot "ascund prin padure", pentru ca dureaza mult sa intru pe forum. Sorry!Grin