World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii New Rpg
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pai trebuie sa castigati batalia mai intai, dupa aceea sa adunati mortii, cred ca asa ar fi corect.

l-am salvat pe Masaru si s-ar putea sa nu moara. Chiar ar fi naspa new rpg-u fara Masaru...e ca si cand o parte mare din poveste s-ar duce de rapa.
(12-21-2011, 12:36 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]l-am salvat pe Masaru si s-ar putea sa nu moara. Chiar ar fi naspa new rpg-u fara Masaru...e ca si cand o parte mare din poveste s-ar duce de rapa.

Din punctul meu de vedere Masaru a mierlit-o.Haha Daca vrei sa continui tu si cu personajul meu poti s-o faci asa cum face Terente cu Milten si cu Hagen. Lui ii las sabia, tie iti las personajul.Haha Spiritul lui e o parte din mine, asa ca nu-l las nimanui.Haha
asculta-ma old nick...chiar daca esti inactiv eu ti-am oferit cateva zile de pauza in new rpg...pauza datorita faptuui ca esti ranit...te rog intoarcete in new rpg.
Poate o avea si el treaba. Smile
da dar pot amana cat vrea el numai sa se intoarca in new rpg!!!
O parte din Benny va muri odata cu MasaruSad
El spunea ca nu se mai implica in proiecte. Acesta nu e un proiect. Smile Gandesc eu bine sau nu?
DA!
Cred ca nici el nu stie ce vrea sa facaHaha
Am probleme serioase cu conexiunea de internet. De ieri dupa amiaza pana acum n-a mers deloc. Si acum abia se "misca".
Eu consider new rpg un proiect in desfasurare.Smile Un proiect care a lancezit cateva zile dar acum se misca bine. Mai bine decat conexiunea mea.Haha
Voi urmari cu interes desfasurarea povestii in continuare. Succes!Smile