World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii New Rpg
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Traiasca Mirabela la maxim. Haha

Si ai bagat in aceeasi propozitie si boscheti si fata frumoasa. :X Ce romantic. Haha

Povestea e tare, am citit-o imediat. Grin
HahaHaha
Eh imaginatia mea nare limiteHaha
Mica?Haha
E frumoasa. Smile
Da e super povestea...bvSmile! Puteai si tu sa pui niste tufe frumos mirositoare de sunatoare...si mai scriai ca fata aia putea a menta!Smile
In chapter 6 ma apuc si eu de un side quest.

In chapterul acesta ma concentrez pe Beliar. E cel mai important chapter. In urmatorul voi faceti treaba eu ma ocup de questu' meu.
Pai...eu vreau sa fac un side quest si aici si acolo! Va fi mai lung! Veti vedea!
Deci stai..in capitolul asta ne ocupam de Beliar...iar in urmatorul? Mergem fiecare la casa lui? Sau cum?
Eu cred ca acest capitol va fi rezervat misiunilor descoperitoare a zonei unde Beliar va fi ridicat. Si cred ca vom face misiuni de eliberare a Vengardului dupa intoarcerea mea din side quest. Ce ziceti?Smile
(01-05-2012, 12:12 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Pai...eu vreau sa fac un side quest si aici si acolo! Va fi mai lung! Veti vedea!

Nu mai fa si aici ma....ca sa ne ocupam acum numai de poveste.... ca avem destule de facut...
(01-05-2012, 12:12 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Deci stai..in capitolul asta ne ocupam de Beliar...iar in urmatorul? Mergem fiecare la casa lui? Sau cum?

Ne vom lupta cu Beliar. Nu stim inca ce se va intampla la sf.
In mod cert Xardas, ca un slujitor al intunericului va suferii din cauza caderii lui Beliar si va fi aproape de moarte. Mi se pare cel mai logic asa.
pai atunci in capitolu 6 fac side questurile! Si atunci mergem in Nordmar la Xardas dupa Gotha?