World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii New Rpg
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Xardas e in Unknown Land !
in ch 6 ne intoarcem in Khorinis pentru ca sunt iara probleme
si mergem sa le rezolvam
si gata
Asta daca urmam povestea Arcania...daca nu, e in Myrthana! Si de unde stii ca nu s-a intors in Myrthana pentru a-l ajuta pe Rhobar sa aleaga lucruri intelepte pentru poporul sau?
Eu nu ma mai intorc in Khorinis...ma asez in Nordmar..dupa ce fac un lung side quest...si in plus Khorinisul e clar ca a fost cucerit! Asa ca nu mai avem ce cauta acolo! Eu cel putin nu mai am..in ch 6 ne intalnim iubirea si merge fiecare unde il duce soarta prin Myrthana!
Xardas e in unknown land. Urmarind povestea din Gothic 3! Nu Arcania.

Asta inseamna ca in chapter 6 vom sta tot aici, incercand sa-l salvam pe Xardas si facundu-ne side questurile.
Xardas a plecat in Unknown Land in GOTHIC 3! Nu e nici un Arcania :|.
pai nu am jucat G3 sa stiu! Scuzama sunt om mai gresesc si eu!...Numai tu esti ala care le zice tot timpul corect! Da dar la sfarsitul capitolului 6 ne vom duce fiecare in drumul nostru...deci cine vrea sa-mi fie vecin?Haha
sigur nu euHaha
ma asteapta femeia in ArdeaSmile
Terente cum iti numeri posturile dintr-un thread intr-un mod mai rapid decat sa iei pagina cu pagina? Ca-mi merge netu greu si pana dimineata cred ca stau daca ma apuc sa numar!Haha
Eram sigur ca o sa te bagi peste povestea mea. Trebuia sa tac...:\
Dupa cum ai spus si tu New Rpg-ul este pentru toti si stii care e frumosul? Ca oricand cineva iti poate da peste cap ideile...ziceai de mine ca sunt egoist! Ma rog continua!