World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii New Rpg
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
doamne zamo
masaru nu vine cu noiHaha
(01-03-2012, 12:07 PM)old nick Wrote: [ -> ]Eu sunt deocamdata in drum spre carciuma lui Kardif. Nu voi merge cu voi in cautarea lui Hadog pentru ca trebuie sa-l rezolv pe Jamal inainte sa ajunga in Myrtana.

Morgen, check this out and dai cu edit. Haha
"Daca te-a plictisit atunci gaseste tu una mai interesanta!
-Nu am chef sa vad pe cineva ca da ochii de buna voie peste cap, Masaru, vrei sa dormi in cabina Capitanului? Avem rachiu in prostie acolo! Stai asa, Masaru pe unde e? Of...Benny hai in cabina capitanului...ca nu pot bea singur rachiu!"

Uitati-va la post...sa vedeti ca m-am corectat
oke, am vazut
de ce nu ai ramas in cabina sa bem rachiu?Sad
am ramas singur acolo
Chiar intentionez sa-l introduc pe Abuyin in poveste. Fiind un hasisin de-al meu voi avea grija sa ajunga acasa, acum ca treaba s-a-mputit in Khorinis.Haha Va urma un post lung de-al meu.

pai acuma vin spre cabina!
Voi avea un post exagerat de lung. Promit sa nu se mai repete...Haha
O sa am iarasi de citit muulllttt. Haha
(01-03-2012, 02:42 PM)Terente Wrote: [ -> ]O sa am iarasi de citit muulllttt. Haha

Sorry...Haha Dar vreau sa-mi "fructific" ideile. Dupa aceea ma intorc langa voi.Haha
nu-i problema...imi plac posturile tale lungi...chiar as vrea sa scriu si eu la fel cum scrii tu in acele posturi lungiSmile!