World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii New Rpg
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(12-29-2011, 02:31 PM)Terente Wrote: [ -> ]Si sa vedem acum de ce ai revenit! Si cum naibii explicam rachiul cazut din cer si sageata....sageata hai ca merge. Haha Da' rachiu'?
HahaHahaHahaHaha

Dyomasarus,zeul rachiului.Haha

Stiu eu cum e cu rachiul din cer,l-a aruncatHaha

Te-ai intros sa dezmortesti putin povestea? Haha
Stiti daca nu credeti ca o infloresc prea tare pot zice ca-l vindec.Numai daca vreti.

lasa-l sa se vindece cu lacrimile lui tamaduitoareHaha
ii trece de la rachiuWink
(12-29-2011, 02:42 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Stiti daca nu credeti ca o infloresc prea tare pot zice ca-l vindec.Numai daca vreti.

Rachiul nu merge cu healing potions. Cand plecam, vindeca-l cu o vraja de healing si gata.
Incep sa povestesc. Va trebui sa improvizez putin ca sa ies din situatia in care m-ati bagat cu totii pentru ca era mult mai simplu sa moara Masaru si gata. Daca ati vrut sa-l plimbati prin Khorinis sub forma de stafie, zeu sau zombi m-am intors sa lamuresc treaba. Va fi greu dar imi plac provocarile.Haha Postez destul de greu din cauza erorii de server care apare tot mai des.Smile

dar de ce ai inversat chestiile...adica Morgen a picat intr-o ipostaza proasta...si s-ar putea sa se enerveze Morgen ... oricum faza cu rachiul nici eu nu stiu de unde a venit.
Bine ai revenit Masaru...mai adapteaza te rog povestea putin astfel inca totusi sa te fi vindecat eu.
Eu zic ca e mai bine asa. Tu ai fost tot timpul alaturi de ceilalti.
Eu zic ca e bine asa.

Ce ziceti de ultima scrisoare a lui Rhobar III? Grin