World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii New Rpg
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
O cearta intre membrii.... pe mine nu ma deranjeaza...oricum mai trebuie sa citesc totul... si o sa sterg exagerari precum:

Quote: Pentru ca ai vrut sa necinstesti o copila de 10 ani. Rusine, Morgen. Te credeam viteaz in fata orcilor, nu in fata unui copil.

am sters posturile mele...stergeti-le si voi pana la ultimul meu post...De data asta vom merge in Ardeea..old nick imi spui si mie unde e Ardeea?...e cumva tara ardeilor?Haha
acum cred ca cel mai copios rade TerenteSmile! La ce aberatii am scris...chiar ca nu ne poti lasa singuri nici macar o clipa Marian!
Voi chiar v-ati facut o imagine a mea care intruchipeaza fericirea? Cum de? Abia acum dupa ce scriu asta, un zambet asa umil mi s-a facut pe fata. Insa inainte, numai de ras nu imi venea. Wink
(01-03-2012, 10:04 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]am sters posturile mele...stergeti-le si voi pana la ultimul meu post...De data asta vom merge in Ardeea..old nick imi spui si mie unde e Ardeea?...e cumva tara ardeilor?Haha
acum cred ca cel mai copios rade TerenteSmile! La ce aberatii am scris...chiar ca nu ne poti lasa singuri nici macar o clipa Marian!

Ardea e un oras din Myrtana. Si eu m-am distrat copios. Daca mai continuam te faceam sa te retragi beat-mort din rpg. Dupa care te puneam sa-mi arunci clondire de rachiu din cer.Haha
Eu nu ma retrageam din new rpg...sunt prea calm in momentul asta ca sa ma supar...ma deranjat dar nu m-a suparat...probabil ne-am fi facut unul pe altul de rusine tot rpg-ul...iar mai tarziu cand se facea cartea si ne uitam in ea ne dadeam seama cat de idioti am fost! Singurul lucru care m-a deranjat a fost urina aia si faptul ca ai zis ca-s pedofil!
Da,era sa mor cand i-ai prins in cabinaHaha

Si cred ca pe warhell il cheama cu adevarat Alex.
(01-03-2012, 10:13 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Eu nu ma retrageam din new rpg...sunt prea calm in momentul asta ca sa ma supar...ma deranjat dar nu m-a suparat...probabil ne-am fi facut unul pe altul de rusine tot rpg-ul...iar mai tarziu cand se facea cartea si ne uitam in ea ne dadeam seama cat de idioti am fost! Singurul lucru care m-a deranjat a fost urina aia si faptul ca ai zis ca-s pedofil!

Te asigur ca te scoteam din sarite, dar nu avea rost sa o luam pe aratura. Trebuia sa fiu mai drastic si sa-ti sleiesc si eu vreo doua mai directe. Tot timpul mi-ai rastalmacit povestea. Sunt eu paranoic sau am dreptate? Eu n-am suflat o vorba despre Fernando al tau. "Noblesse oblige, mon ami", cum ar zice maestrul lui Masaru.Smile
nu ti-am rastalmacit nimic! Ti-am spus si iti repet, am fi luat-o pe aratura ca boii si ne-am fi urinat la un moment dat unul pe altul! Tu ai fi ajuns bisexual iar eu pedofil!
iar dupa cativa ani ne-am fi dat pumni in oua cand ne vom da seama cat de prosti am fost ca ne-am batut astfel joc unul de altul! Credema ca acum imi trec multe idei prin cap care le-as fi scris daca am fi continuat porcaria aia...haide sa nu ne mai certam sau sa nu mai lamurim aspecte si sa cadem la pace...cu asta am terminat Noapte buna!
M-am retras din rpg definitiv si va rog sa-mi respectati decizia. Nu pot sa particip la joc atata timp cat mi se reproseaza ca nu joc corect.Smile

Nu ti-a reprosat nimeni ca nu joci corect...in plus te retragi din vina mea...deci ma obligi si pe mine sa ma retrag!
cu asta am iesit...ne vedem maine...old nick sper din tot sufletul ca ti-ai schimbat decizia!Sad...poti sa spui ce vrei despre Morgen...numai ramai in poveste te rog!