World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #1
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Iustin la Romanii au talent?WhatWhatWhat
a fost chiar iustintoma sau altul Smile??
(02-18-2011, 10:29 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]a fost chiar iustintoma sau altul Smile??

habar n-am....va pun maine video, dar prea mult semana :|:|
Frate nu vedeti ca numele lui e narcis iustin? si in plus acela nu e tatal lui, pe taicsu il cunoastem din primul videoclip in care l-am vazut, alta chestie este ca locuieste in Constanta iar concursul s-a tinut in Moldova.
(02-19-2011, 01:25 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]Frate nu vedeti ca numele lui e narcis iustin? si in plus acela nu e tatal lui, pe taicsu il cunoastem din primul videoclip in care l-am vazut, alta chestie este ca locuieste in Constanta iar concursul s-a tinut in Moldova.

Stim ca nu este el, dar seamana foarte mult.
da are dreptate carnage constanta e in dobrogea,,,,, eu n-am vazut despre care iustin este vorba pana ce am vazut azi video,este adevarat Smile. El nu este iustin "al nostru" pe care il stim.
Eu n-as zice ca seamana foarte mult, iustin al nostru e mulatru mi se pare Smile.
Mi s-a parut destul de reusit Romanii au talent. Ma gandeam ca o sa fie o chestie specific romaneasca, "ala Pro-tv".
cand mai da romanii au talent??
(02-19-2011, 02:00 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]cand mai da romanii au talent??

In fiecare vineri.