World of Gothic - Forum

Full Version: Victoria: An Empire Under The Sun
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Intra pe mess!!!

@Roby: Felicitari!

Wow, pana unde se intinde Austro-Ungaria =))
Am mai facut o greseala. In loc sa astept ca pacea cur rusii sa se sfarseasca pentru a incepe alta, eu am declarat razboi turciei...si chiar cand am declarat razboi, alianta a cazutHaha...culmea ironiei. Oricum reiau salvarea, era cat pe ce sa cuceresc Constanta si cu 2 orase de la Sarbi, dar din pacate toata armata otomana s-a concentrat pe mine, si in cele din urma trupele mele au fost anihilate. In urma razboiului eu am ramas doar cu Bucurestiul, Ismailul si Botosaniul. De aceea voi relua salvarea. Nu de ata, dar daca ma bag pe-o felie cu Rusii, acestia ii vor ataca din mai multe zone, asa ca Turcii nu se vor mai concentra doar pe tarisoara mea si in plus voi astepta venirea rusilor si trecerea Dunarii de catre acestia pentru a-i ataca pe Sarbi cu toate armatele mele.
Iti zic de acum. Daca vrei acel no time limit trebuie sa renunti la campania asta deoarece acel patch merge doar cu salvari noi.
@Zamo daca incepi cu romania din 81 sau cand am inceput eu nu ai Ismail, apartine rusilor:p
ai mai cucerit pe aiciHaha
am acceptat pacea Bulgarilor doar pentru prestigiu:d
in rest, voi declara in curand un razboi Otomanilor....
cam aici este o poza, totusi ma uimeste austro-ungariaHaha
Show Content
Poti face o poza cu economia ta?
Care Ucraina?HahaHaha
Eu am inceput din 1861.
Mai tarziu
la buget nui asa?Grin
O mai ramas doar Sofia din eiHaha=))
Aia e Bulgaria. =)))
A daHaha=))
my badHaha