World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(08-27-2014, 12:45 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]Terente, da si tu poza de la avatar sa putem vedea si noi ce scrie in dialogul ala.
Show Content
--------------------
Citate
Hai sa dormim in continuare! Grin

P.s. Am facut 3 victorii la rand in ranked inca 4 si intru in silver Smile
(08-27-2014, 01:16 PM)cornel Wrote: [ -> ]Hai sa dormim in continuare! Grin

P.s. Am facut 3 victorii la rand in ranked inca 4 si intru in silver Smile
Cand o sa faci dupa contul tau atunci sa zici asta.
Cum se numeste programul ala care iti spune ce drivere iti mai trebuie? Everest parca? Also, fara programul asta cum pot sa aflu ce driver imi trebuie pentru wireless?
Cauti pe net numele componentei +driver.
Stiu ca Everest iti arata toate componentele din PC, procesor, placa de baza etc.
Everest s-a transformat in Aida64. Are o baza de date mai actualizata ca Everest. Daca vrei sa cauti componente mai vechi, merge si cu Everest.
Dar tot acelasi design.
(08-27-2014, 05:11 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Cum se numeste programul ala care iti spune ce drivere iti mai trebuie? Everest parca? Also, fara programul asta cum pot sa aflu ce driver imi trebuie pentru wireless?

msinfo32 -> în search la win7 sau in run.

Altfel, ai putea să cauţi în info-urile calculatorului ca să vezi de placă este. Sau poate o găseşte windowsul automat în device manager, dar slabe şanse să te ajute asta.
Ii contu meu Grin
(08-27-2014, 10:44 PM)cornel Wrote: [ -> ]Ii contu meu Grin
Nu, nu e, tu ai zis asta.