World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(08-29-2014, 04:14 PM)gigea Wrote: [ -> ]Al pc-ului, nu cred ca browserul are IP.
Si prin VPN cred ca te referi la Proxy ??
Un fel de proxy, la browser ma gandeam daca ascunde doar cand navighezi pe internet cu browser-ul sau si cu alte programe si da, il schimba si cand intru in alte programe.
Nu cred ca serverul trebuia chiar inchis adica la inceput erau multi playeri si singurul lucru pentru care nu au mai jucat e pentru ca devenise prea complicat, Gothicul va fi mereu doar un Rpg, degeaba ati incercat sa il faceti mmo pentru ca nu prea o sa fie unul foarte bun, adica cum ar fi sa jucam Gothic doar cu questuri de omorat monstri si dupa sa luam bani pentru a omora monstri si mai mari si atat, iar daca incerci sa faci si Rp nimeni nu o sa mai stie ce sa faca, sa faca questuri ca sa fie bun sau sa faca rp dar sa nu prea aiba cum ca nu are cu ce. Era mai bine cand serverul era de Rp.
Server-ul a fost inchis pentru ca nu intra nici care si Dorel platea hostu degeaba.
Stiu, nu era urat nici daca il deschidea cand putea, ca noi eram obisnuiti.
Ce iti da dreptu sa vorbesti in numele tuturor? Smile
(08-30-2014, 09:00 PM)Robi Wrote: [ -> ]Ce iti da dreptu sa vorbesti in numele tuturor? Smile
Dar unde scrie ca nu are voie ?
Da,da!
Cum adica in numele tuturor?Haha Bine daca cineva prefera sa nu joace deloc decat sa astepte problema lui, majoritatea nu aveau problema asta.
(08-31-2014, 12:08 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Da,da!
Gata, spam, o sa primesti 50 warn pentru acest post.
Dar nu e spam,te sustineam...