World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(12-13-2014, 10:27 PM)Terente Wrote: [ -> ]Sunt fan Robi
Terente, te-ai mai uitat vreodata la un serial a 2-a oara?
(12-13-2014, 11:11 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]
(12-13-2014, 10:27 PM)Terente Wrote: [ -> ]Sunt fan Robi
Terente, te-ai mai uitat vreodata la un serial a 2-a oara?

Stai ca mi-ai dat mind fuck de cateva secunde cu spoileru. Haha

Revenind, nu m-am uitat niciodata de doua ori la vreun serial. Am revazut 2-3, 20-30 de episoade, dar sa il reincep niciodata.
(12-13-2014, 11:18 PM)Terente Wrote: [ -> ]Stai ca mi-ai dat mind fuck de cateva secunde cu spoileru. Haha

Revenind, nu m-am uitat niciodata de doua ori la vreun serial. Am revazut 2-3, 20-30 de episoade, dar sa il reincep niciodata.
Mind fuck? Haha


Nici eu, stiu tot ce o sa se intample si nu mai are farmec.
(12-13-2014, 11:11 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]
(12-13-2014, 10:27 PM)Terente Wrote: [ -> ]Sunt fan Robi
Terente, te-ai mai uitat vreodata la un serial a 2-a oara?

Eu da. Las FierbintiHaha
Serial romanesc, comedie, imi plac serialele care au o evolutie intre episoade.
Sunt uneori cate 2 episoade cu legatura intre ele. Oricum, e fain.:clap:
No buna ziua oameni buni sau rai cum mai e viata pe forum?
(12-19-2014, 11:17 AM)cornel Wrote: [ -> ]No buna ziua oameni buni sau rai cum mai e viata pe forum?
No binie, astept sezonul 3 Hannibal.
Si eu Grin
Eu aștept sezonul 5 din Game of Thrones. Cărțile sunt dezamăgitoare dacă e să le comparăm cu serialul, dar odată cu sezonul ce urmează în aprilie vor fi două direcții diferite. Din câte am înțeles, urmează și un nou sezon din House of Cards (chestii cu politicieni, destul de fain din câte am auzit) și sezonul 3 din Vikings. Mai era un serial cu mafioți care-mi plăcea, Peaky Blinders, dar nu sunt sigur dacă vor să-l continue.

S-a uitat cineva la Broadwalk Empire și/sau The Soprano's? Un mic review înainte de a mă uita? Evident, fără spolier. Tongue