World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(10-28-2014, 07:21 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]Eu astept o versiune mai buna la mod.ul ala cu dx11. Plus ca o sa am un chef mai mare atunci.
chiar daca îmi las miliardele si miliardele de fani sa aștepte. Asteptarea va merita!

Au ajuns la versiunea 18, care e chiar reusita din punctul meu de vedere. Au schimbat mult modul de redare al Gothic-ului.
Stau la metro si toata lumea vb de petrecerea de Haloween. Costume draci, urechi de iepuri, plm.
plm = plapuma, ca nu au cearceaf ca sa facă pe fantoma.

Azi e ziua lu unu(1) hidden. Grin
Stateam azi la practica si tot ce auzeam era despre somatii si popriri, nimic de "sarbatoarea" ceea Haha.
(10-28-2014, 07:35 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]Stau la metro si toata lumea vb de petrecerea de Haloween. Costume draci, urechi de iepuri, plm.
plm = plapuma, ca nu au cearceaf ca sa facă pe fantoma.

Azi e ziua lu unu(1) hidden. Grin
Du-te-n plapuma.
Haha Deci pana la urma care e treaba cu spiridusule si cu lp ? La ce va referiti? Tongue
E un cod secret, mister hydrax.
da.i click pe sig.ul meu si o sa câștig încă 1 fan peste cele 2 miliarde Haha)
Lp = let's play si spiridusul habar nu am. Haha
(10-28-2014, 09:47 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]E un cod secret, mister hydrax.
da.i click pe sig.ul meu si o sa câștig încă 1 fan peste cele 2 miliarde Haha)
Eu am dat report la link-ul ala...
Haha , app. Pot paria pe oricat de mult, ca Klaus o sa iasa presedinte, beliti un ochi acilea : http://vreaupresedinte.gandul.info/candidati/
[Image: e9iwie.jpg]


Desi m-ar incanta acest lucru, cred ca o sa iasa psd-ul, adica Ponta si asta doar din cauza celor mai in varsta. Majoritatea vor vota cu Ponta pentru simplul fapt ca pe orice afis, pliant, etc din campania lui scrie : "Doar Ponta va protejaza pensiile", mie unul mi se pare o prostie ca intr-o campanie electorala sa ai doar atat.

Si site-ul acela, gandeste-te ca doar cei tineri (care folosesc pc-ul) au votat acolo, nu o sa vezi niciodata batranii (cu mici exceptii) votand pe un site, dar in schimb la vot mai mult cei batrani merg. Din cativa amici pe care i-am intrebat aproape toti au zis ca nu o sa mearga la votare, iar oamenii in varsta vorbeau pe strada ca guvernul Boc nu a facut nimic dar Ponta le-a refacut pensiile la nu stiu cat si ca o sa il voteze.

Iar pe langa asta, unde crezi ca vor merge "voturile" celor care nu vor sa voteze, iti spun eu, la PSD(nu are rost sa explic de ce caci cred ca e bine stiuta frauda in timpul alegerilor), sunt multe cazuri in care unii oameni au fost anchetati pentru ca votasera in mai multe locuri, desi ei nu au facut asta.