World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(11-11-2014, 10:19 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]Buh!
Iar te-ai innecat?
Înnodat.
Apropo, voi de ce site-uri va informati, cititi stirile?
Eu mai ma uit pe Gandul.
(11-12-2014, 10:47 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]Apropo, voi de ce site-uri va informati, cititi stirile?
Eu mai ma uit pe Gandul.

Si eu tot de pe acolo. Dar nu o fac prea des.
Mai bine acolo decat pe Antene.
(11-12-2014, 11:29 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]Mai bine acolo decat pe Antene.

M-am uitat si eu mai devreme la dezbaterea #2 dintre Iohannis si Ponta. A inceput mai greu Iohannis, dar a reusit ce si-a propus. Ieri cica a fost nepregatit tare de tot la prima dezbatere. N-am vazut-o pe aia.
Putea mai mult Iohannis, avea cu ce, Rosia Montana, copy-paste, interviul cand recunostea ca frauda voturile, pactul de coabitare, promisiunea ca demisiona dar nu a demisionat, despre controlul DNA, ordonantele de urgenta date aiurea, nu a facut cele un milion de locuri de munca si multe altele.
(11-13-2014, 12:12 AM)soul of darkness Wrote: [ -> ]Putea mai mult Iohannis, avea cu ce, Rosia Montana, copy-paste, interviul cand recunostea ca frauda voturile, pactul de coabitare, promisiunea ca demisiona dar nu a demisionat, despre controlul DNA, ordonantele de urgenta date aiurea, nu a facut cele un milion de locuri de munca si multe altele.

Pai da ma, dar le patreaza pentru dezbaterea aia mare de la tvr. Adica, Ponta i-a oferit totul pe tava, acum Iohannis trebuie doar sa stie sa vorbeasca si iese presedinte.
Daca era Basescu acol Ponta nici nu se prezenta, ca il facea de toata jena. Asta nu prea stie el sa vorbeasca din pacate.
(11-13-2014, 08:39 AM)Robi Wrote: [ -> ]Asta nu prea stie el sa vorbeasca din pacate.
De acord cu tine.