World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Și eu am început să cred de ceva timp că sunt regizate interviurile. Totuși cred că sunt și oameni proști, dar nu atât de neinformați, totuși...
Nu cred ca sunt regizate... dar daca mergi la sate mai izolate si pui intrebari d'alea la vreo 30-40 de oameni mai in varsta (care probabil nu au mai mult de 8 clase; astazi orice prost poate face o facultate, pe vremea lor nu era chiar asa) sunt sanse foarte mari ca 4-5 dintre ei sa nu poata raspunda la intrebari, si exact aia 4-5 vor aparea in video... deci, intr-un fel, e regizat.
Pai dupa cum aratau.. sa stii ca ai dreptate Kristi Smile . Si Cyrus, vezi ce vorbesti despre mine, nasul, Giovani Becali =)).
Super tare video, nu il stiam.
(10-22-2014, 05:27 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Pai dupa cum aratau.. sa stii ca ai dreptate Kristi Smile . Si Cyrus, vezi ce vorbesti despre mine, nasul, Giovani Becali =)).
Super tare video, nu il stiam.
Vezi ca el nu baga in seama pe oricine, are si el o presstana.
(10-22-2014, 07:05 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]
(10-22-2014, 05:27 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Pai dupa cum aratau.. sa stii ca ai dreptate Kristi Smile . Si Cyrus, vezi ce vorbesti despre mine, nasul, Giovani Becali =)).
Super tare video, nu il stiam.
Vezi ca el nu baga in seama pe oricine, are si el o presstana.

Ok, si ce vrea sa insemne asta? Ca sunt un nimeni pe forumu' asta si nu merit bagat in seama?
(10-23-2014, 03:33 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]
(10-22-2014, 07:05 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]
(10-22-2014, 05:27 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Pai dupa cum aratau.. sa stii ca ai dreptate Kristi Smile . Si Cyrus, vezi ce vorbesti despre mine, nasul, Giovani Becali =)).
Super tare video, nu il stiam.
Vezi ca el nu baga in seama pe oricine, are si el o presstana.

Ok, si ce vrea sa insemne asta? Ca sunt un nimeni pe forumu' asta si nu merit bagat in seama?
ce e aia "presstana

" ? Haha)
@hydrax nu vezi ca te ia la misto? Practic daca ti.a răspuns el înseamnă ca cineva te.a băgat in seama, chiar daca esti sau nu un nimeni. Smile
Nu te lua dupa soul. Smile
Soul iz paor of forum!
Haha Deci cyrus aprobi ca poate sunt un nimeni, nu te vad ca zici ca nu sunt Haha >Tongue =)) !

Oare sa imi iau Gothic 3? Ca ultima data cand l-am luat imi mergea in reluare.. si mi se bloca parca.. dar numai stiu..

Am 3 gb ram
procesor intel 3.06 ghz pentium 4
placa video nvidia geforce 6450 1 gb
HDD: 20-30 gb liber
OS: Win xp sp3 32 bits.
O intrebare: "Dc dracu ai o placa video de 1gb pe un pentium 4? :O "