World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(01-22-2015, 10:17 PM)Hiperboreanul Wrote: [ -> ]Bine ba gangsta...Haha
Riina junior.
(01-21-2015, 08:01 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]Nu stiu ce cuvinte indecente am folosit, poti sa exemplifici te rog?

Ce rost avea sa zici "Tiganii" la inceputul unei postari? Crezi ca rasismul e acceptat aici? sau "fu*k", sau "w*ore" sau mai stiu eu ce ai mai zis? Nu am facut decat sa-ti sterg 2 postari, nu ai primit nici-un warn. Warn-ul si ban-ul pe care il ai acum l-ai primit datorita crizei tale de nervi ulterioare. Bafta, ne vedem intr-o saptamana! Smile
(01-23-2015, 02:36 PM)Hiperboreanul Wrote: [ -> ]Cyrus si-a luat ban ca a zis de tigani (nu folosesc termenul ,,rrom"), ,,f*ck" si ,,w*ore" pe romaneste ,,*" si ,,*"...
Am vazut ca nici postu' meu nu mai e... sterge-l si pe asta, daca vrei (sigur vrei).
E doar un forum asta dar cenzura e chiar o problema de amploare.

N-ai inteles. Citeste-mi postarea inca odata. Am zis clar ca NU a luat ban pentru ca a zis acele cuvinte, ci a luat ban pentru criza de nervi pe care a avut-o ulterior. Cum as putea sa te refuz Smile , ti-am sters si postul tau (acele "*" din citatul de mai sus au fost puse de mine, postul tau nu le avea), si daca continui asa primesti si tu ban. E doar un forum? Hmmm... asa e, asta inseamna ca ai voie sa spui si sa faci orice vrei, ca la urma urmei e doar un forum, nu? Nu. Exista reguli. Nu te obliga nimeni sa vizitezi forumul, exista multe altele unde poti injura cat te tin degetele.
(01-23-2015, 03:56 PM)Kristi Wrote: [ -> ]
(01-23-2015, 02:36 PM)Hiperboreanul Wrote: [ -> ]Cyrus si-a luat ban ca a zis de tigani (nu folosesc termenul ,,rrom"), ,,f*ck" si ,,w*ore" pe romaneste ,,*" si ,,*"...
Am vazut ca nici postu' meu nu mai e... sterge-l si pe asta, daca vrei (sigur vrei).
E doar un forum asta dar cenzura e chiar o problema de amploare.

N-ai inteles. Citeste-mi postarea inca odata. Am zis clar ca NU a luat ban pentru ca a zis acele cuvinte, ci a luat ban pentru criza de nervi pe care a avut-o ulterior. Cum as putea sa te refuz Smile , ti-am sters si postul tau (acele "*" din citatul de mai sus au fost puse de mine, postul tau nu le avea), si daca continui asa primesti si tu ban. E doar un forum? Hmmm... asa e, asta inseamna ca ai voie sa spui si sa faci orice vrei, ca la urma urmei e doar un forum, nu? Nu. Exista reguli. Nu te obliga nimeni sa vizitezi forumul, exista multe altele unde poti injura cat te tin degetele.

Ok, n-am chef să discut tema cenzurii, nici n-am apucat măcar să văd ,,criza de nervi" a lu' Cyrus...fac ce vreau și suport consecințele, consecințele le suport că fac ce vreau și nu tac (în general, nu doar pe un forum).
Ahh, criza de nervi te referi la rimele alea? Nu inteleg ce ai cu el si chiar cu mine...
(01-23-2015, 06:22 PM)Hiperboreanul Wrote: [ -> ]Ahh, criza de nervi te referi la rimele alea?

Mai era ceva, pe langa "rimele" alea care nu rimau.

(01-23-2015, 06:22 PM)Hiperboreanul Wrote: [ -> ]Nu inteleg ce ai cu el si chiar cu mine...

Omule, daca tu intri in casa la un om si ii furi televizoru' si te intrepti spre usa cu televizoru' in spate, si omu' ala fuge dupa tine cu o bata, tu ce vei zice? "De ce vrei sa ma lovesti? Nu inteleg ce ai cum mine.. Sad" ? ... Eu n-am nimic cu tine, dar se pare ca tu ai ceva cu regulile.
(01-24-2015, 12:31 AM)Kristi Wrote: [ -> ]
(01-23-2015, 06:22 PM)Hiperboreanul Wrote: [ -> ]Ahh, criza de nervi te referi la rimele alea?

Mai era ceva, pe langa "rimele" alea care nu rimau.

(01-23-2015, 06:22 PM)Hiperboreanul Wrote: [ -> ]Nu inteleg ce ai cu el si chiar cu mine...

Omule, daca tu intri in casa la un om si ii furi televizoru' si te intrepti spre usa cu televizoru' in spate, si omu' ala fuge dupa tine cu o bata, tu ce vei zice? "De ce vrei sa ma lovesti? Nu inteleg ce ai cum mine.. Sad" ? ... Eu n-am nimic cu tine, dar se pare ca tu ai ceva cu regulile.

Am ceva cu regulile... da, am!Haha Le incalc. Pace!
(01-24-2015, 12:56 AM)Hiperboreanul Wrote: [ -> ]Am ceva cu regulile...Le incalc.
[Image: tl-logo-new.jpg]
(01-24-2015, 01:42 AM)soul of darkness Wrote: [ -> ]
(01-24-2015, 12:56 AM)Hiperboreanul Wrote: [ -> ]Am ceva cu regulile...Le incalc.
[Image: tl-logo-new.jpg]

Ok.Haha
Nu prea vad ce reguli ai putea sa incalci la 12 ani... Nu o lua in nume de rau, dar probabil abia peste 6/7 ani o sa iti dai seama cum e viata cu adevarat, poate chiar mai tarziu. Si ca un sfat, regulile sunt facute ca sa fie urmate, au un scop bun si nu ma refer doar la cele de pe forum.