World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nu imi iese nici cu apa.Tu?
(09-02-2014, 11:20 AM)Hegan Wrote: [ -> ]Nu e mai bine sa se schimbe titlul in discutii zilnice 12 ca e cam ciudat sa fie tot data veche.


Daca te uiti mai bine sunt discutii zilnice incepute pe data de 19.08.2014 apoi este "->" si ..., adica vor continua pana in data de ... Cel mai probabil acele puncte vor fi schimbate cu data pe care se va inchide topicul. NoteethFlower
Dorel, era secreta treaba cu data.
Acum toata lumea stie ce e defapt :'(.
(09-03-2014, 11:50 PM)Robi Wrote: [ -> ]Dorel, era secreta treaba cu data.
Acum toata lumea stie ce e defapt :'(.
ILLUMINATI !!!!!!!!!!!!!!!!
Pentru ca romance proaste:
Ce staff, tot imi sterge post-urile aiurea.
Iti recomand sa citesti regulamentul.
Si iti amintesc si eu doua reguli:
1) pirateria este interzisa.
2) deciziile moderatorilor nu se comenteaza.

Ps: Daca postarile tale nu ar fi fost despre un site de piraterie nu ar fi fost sterse. Deci nu vad ce e aiurea daca regulamentul este respectat.
Ohh, NUU, am spus ca se pot face conturi gratis, ce lucru teribil am facut, am zis eu ca e bine sa piratezi ?Eu doar am spus ca se pot face conturi gratis.
Din simplul fapt ca iti faci cont pe un site de piraterie se poate intelege ca piratezi. Adica stii, e ceva gen: "Nu spun ca e bine sa furi, dar te invat eu cum se face."
(09-04-2014, 04:17 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Din simplul fapt ca iti faci cont pe un site de piraterie se poate intelege ca piratezi. Adica stii, e ceva gen: "Nu spun ca e bine sa furi, dar te invat eu cum se face."

Continuare: -> "Te învăţ şi te invit să o faci."

@Soul, ăsta e regulamentul.