World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: tonight_s_the_night_by_vvernacatola-d64rj6t.jpg]
..... until i become a lumberjack

(01-17-2015, 12:32 AM)Hiperboreanul Wrote: [ -> ]Te iei de Cedrea ca cica ar fi fost traficant da' nici Kazi nu-i prea departe.
,,Cand vindeam heroina si ascultam Parazitii..." nu-ti zice nimic?
Da-mi un exemplu' care sa nu fie in colaborare cu Specii.

Cedry2k a recunoscut de mai multe ori ca era de fata cand se aducea multa marfa din afara si se ocupa de vanzarea ei, adica el impartea marfa la dealeri mai mici.
(01-17-2015, 02:42 AM)soul of darkness Wrote: [ -> ]..... until i become a lumberjack

Haha Exact. Sezon asa prost ca ala, mai rar.
Mie mi-a placut, te asteptai ca Dexter sa moara si Deb sa traisca, tipic pentru hollywood.
Sper sa facă un film sau ceva cu adevăratul sfârșit a lui Dexter, pentru ca finalul ala a fost practic o palma peste fata pentru toată lumea dovada nici macar nu m-am chinuit sa mai vad ultimul sezon(abia am trecut de ultimele sezoane WhatSpecial ) ca știam ca o sa se termine prost .ultimul episod e o gluma proasta... Dexter the lumberjack...
Daca nu au facut pana acum nici nu cred ca o sa mai faca ceva, ar fi fost interesant.
Da.. Pe Dexter l-au omorât chiar dacă nu l-au omorât. Asta da ironie. Haha
Cat de tare pare Better call Saul.

https://www.youtube.com/watch?v=9q4qzYrHVmI
Astept serialul din vara.D-abia astept sa inceapa.Daca tot e vorba de serial&stuff,mi-e lene sa vad daca a intrebat careva sau nu dar totusi,va uitati la Gotham?
(01-17-2015, 09:33 PM)Terente Wrote: [ -> ]Da.. Pe Dexter l-au omorât chiar dacă nu l-au omorât. Asta da ironie. Haha
L-au inviat ca sa apoi sa il omoare, ceva de genul.
Totusi ce nu mi-a placut a fost ca au tot insistat cu Deb, apoi la final BAM, epic.


Deabea astept Better call Saul.Oare o sa apara si Huell? Smile