World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(10-09-2014, 11:35 PM)Terente Wrote: [ -> ]si o sa invat mai multe
(10-09-2014, 11:35 PM)Terente Wrote: [ -> ]Daca o sa-mi mearga bine si cu jobu si o sa invat mai multe in domeniu, facem un ceva foarte smecher pentru wog cat de curand.

Cred ca Wog are nevoie de useri in primul rand. Adevarat, ceva nou ar fi smecher, dar tre' sa fie cineva sa si vada.
E in hibernare wog?
Atentie wog.ro! S-au găsit urme de labă? Haha
(10-11-2014, 05:56 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]E in hibernare wog?
Atentie wog.ro!

Atentie, au venit 2000 de unguri in Romania.. se putea ca asta sa nu aduca intarzieri si la trenurile de la noi? eh da. ::clap: Romania vietii. Cfr-u' vietii.

Ma intreb ce o sa faca in 2020, cand o sa organizeze meciuri de la campionatu mondial si o sa vina cu zecile de mii. Anuleaza trenurile dinainte, ca sa fie siguri.
Asta se intampla daca nu ai avion personal...
Iar s-a dus centrul vechi dracu...
Am fost plecat din capitala uichendu asta...n.am văzut mari distrugeri pana acum.
(10-12-2014, 09:32 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]Am fost plecat din capitala uichendu asta...n.am văzut mari distrugeri pana acum.

A început lumea să scrie cu diacritice. Recent chiar am văzut că se face tranziţia asta la mulţi. Tare! [diego]
Ehh, greșeală de autocorect...
dacă stau sa mă gândesc, eu mereu când am postat de pe telefon am folosit diacritice, chiar și înainte de smartphone-ul din prezent.
(10-15-2014, 09:29 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]Ehh, greșeală de autocorect...

Nu ma refeream la greseala. Nici n-am vazut greseala pana n-ai adus tu in discutie.

*By the way, am aflat de ce sunt obosit azi. Credeam ca de la munca e, da' se pare ca sunt doar racit. Haha Yee.