World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Noapte de astm. yay
Soul, daca te referi la let's play cauta Gaming Romania pe YT!~! are si cont pe forum aici Grin Tongue .
Am gasit o imagine de pe WoGothic ...
(10-28-2014, 04:03 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Soul, daca te referi la let's play cauta Gaming Romania pe YT!~! are si cont pe forum aici Grin Tongue .
Cyrus stie la ce ma refer.
(10-28-2014, 04:54 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]Cyrus stie la ce ma refer.

Drama mai mare ca la Ochii din umbra. Noteeth
Hmmmm... Sa te vedem cum joci fără "esc", Spiridușule Haha

e un user tiby pe aici, mă duce cu gândul la: "stai tu tibi ca nu furam!"
[video=youtube] http://m.youtube.com/watch?v=ajaeU0k6ni4[/video]

Ps: robi moare de invidie, ca el a dat eșec cu lp Haha

Ps2: cine e Cristian ăsta? Privilegiat chiar.
ps3: sa mă fr€c in gif.ul tău de la sig, spiridușule. Abia ama reussit sa raspund.
(10-28-2014, 06:54 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]Hmmmm... Sa te vedem cum joci fără "esc", Spiridușule Haha
Macar eu ma pot juca, nu ca alti, nu dau nume.
Eu astept o versiune mai buna la mod.ul ala cu dx11. Plus ca o sa am un chef mai mare atunci.
chiar daca îmi las miliardele si miliardele de fani sa aștepte. Asteptarea va merita!
Sa nu cumva sa te bagi peste miliardele lu' Robi.
Uite-l si pe meph are un episod de.al lui robi la sig. Daca îmi fac pc.ul o sa îmi pun si eu un episod de.al meu, chiar daca nu o sa mai intru de pe tel apoi Haha

Sau cred ca o sa pun trilogia lotr, si cele 4 sezoane din got. Poate si gothic dă movie, ca tot se poarta gif.uri IMENSE la sig.