World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(10-23-2014, 03:33 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]
(10-22-2014, 07:05 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]
(10-22-2014, 05:27 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Pai dupa cum aratau.. sa stii ca ai dreptate Kristi Smile . Si Cyrus, vezi ce vorbesti despre mine, nasul, Giovani Becali =)).
Super tare video, nu il stiam.
Vezi ca el nu baga in seama pe oricine, are si el o presstana.

Ok, si ce vrea sa insemne asta?
Asta.
=]] Credeam ca ai ceva cu mine =))) ! Vezi ce inseamna sa interpretezi prost Haha . Chiar ma gandeam ce ti-am facut Smile .
(10-23-2014, 04:52 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Haha Deci cyrus aprobi ca poate sunt un nimeni, nu te vad ca zici ca nu sunt Haha >Tongue =)) !

Oare sa imi iau Gothic 3? Ca ultima data cand l-am luat imi mergea in reluare.. si mi se bloca parca.. dar numai stiu..

Am 3 gb ram
procesor intel 3.06 ghz pentium 4
placa video nvidia geforce 6450 1 gb
HDD: 20-30 gb liber
OS: Win xp sp3 32 bits.

nimeni sau nu, măcar ai ceva in cap. Big laic boss! Haha
bine că te.ai prins, că dacă nu, erai halit(intrau băjeții mei soul și roby pe frecvență - precum câinii asmuțiți pe o prada. Haha )
@cordel: probabil că a vrut să facă upgrade la pc și cea mai ieftina variantă, a fost placa video Smile

"... când cobor dintr.un Rolls Royce si dintr.un bdh dumb duh buh bar gr cum dracu-i spune..."
ăsta da citat! Haha
(10-23-2014, 06:26 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]
(10-23-2014, 04:52 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Haha Deci cyrus aprobi ca poate sunt un nimeni, nu te vad ca zici ca nu sunt Haha >Tongue =)) !

Oare sa imi iau Gothic 3? Ca ultima data cand l-am luat imi mergea in reluare.. si mi se bloca parca.. dar numai stiu..

Am 3 gb ram
procesor intel 3.06 ghz pentium 4
placa video nvidia geforce 6450 1 gb
HDD: 20-30 gb liber
OS: Win xp sp3 32 bits.

nimeni sau nu, măcar ai ceva in cap. Big laic boss! Haha
bine că te.ai prins, că dacă nu, erai halit(intrau băjeții mei soul și roby pe frecvență - precum câinii asmuțiți pe o prada. Haha )
@cordel: probabil că a vrut să facă upgrade la pc și cea mai ieftina variantă, a fost placa video Smile
Brigada "Scandurica"
Cum te prinde, cum te pica!
Asa te vreau Cornelian.
Haha Cordelin , btw mi-am instalat G3 si cand am jucat vreo 10 minute, apas din greseala ALT+ESC si mi se restarteaza pc Haha . Si nu am facut upgrade, fratemiu a facut si mi-a ramas pe a lui Haha * ( are de 3-4 ori mai bun ca asta Sad din pacate pentru mine is fratele mai mic ) Haha .
(10-23-2014, 07:18 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Haha Cordelin , btw mi-am instalat G3 si cand am jucat vreo 10 minute, apas din greseala ALT+ESC si mi se restarteaza pc Haha . Si nu am facut upgrade, fratemiu a facut si mi-a ramas pe a lui Haha * ( are de 3-4 ori mai bun ca asta Sad din pacate pentru mine is fratele mai mic ) Haha .
Bate-l si ia-l.
Are 18 eu 15, si el a fost si la sala Haha. Imi da 2 tupace numi mai trebe' bataie o luna.
Stie careva un film cu samurai, dar nu dala, bataie peste bataie, 1 bate 100.