World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice - 19.08.2014 -> ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
E ca si cum toata lumea fura si vorbesc in soapta cand vine vorba de asta.
(09-04-2014, 06:28 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]E ca si cum toata lumea fura si vorbesc in soapta cand vine vorba de asta.

Este vorba despre faptul că nu-şi permite nimeni să permită ca site-ul pe care îl deţină să susţină, să promoveze sau să orice în legătură cu ceva care e ilegal. De ce? Pentru că e naşpa să ţi să închidă site-ul, să iei amenzi din cauza asta sau în cel mai rău caz să ajungi la închisoare.

E clar că pirateria în România este folosită de majoritatea lumii şi nu se ascunde nimeni. Dar să îţi asumi riscuri inutile este prostesc.
Eu deja is la puscarie la cat am mers cu barca pe site-urile alea.
(09-04-2014, 06:47 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]Eu deja is la puscarie la cat am mers cu barca pe site-urile alea.

Eh, ai înţeles ce am vrut să zic. Dacă nu era aşa cum am zis, erau permise discuţiile despre piraterie pe orice site mare din România.
Traim o asa aventura in fiecare zi, ne riscam viata cand incercam sa luam un joc.
Lasa-i soul,sunt invidiosi ca nu au spus ei primii.Haters gonna hate and potatoes gonna potate.
(09-04-2014, 08:42 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]Traim o asa aventura in fiecare zi, ne riscam viata cand incercam sa luam un joc.

Deci tot n-ai înţeles ce am vrut să zic.
WoG.ro e încă aici! Haha)
(09-04-2014, 09:04 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]WoG.ro e încă aici! Haha)

Vocea lui Mircea Badea: "Te oftici?" Haha Parca asa era, nu?
(09-04-2014, 08:49 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]potatoes gonna potate.
Sau in tigaie.