World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(10-12-2010, 06:30 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]merdarion

myxir de fapt Tongue

"Usurarea lui Vatras" wtf ii trebuie la baie???
relief nu inseamna usurare
whatever Haha

oare cine a tradus asta cand se facea traducerea Haha
(10-12-2010, 06:35 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]oare cine a tradus asta cand se facea traducerea Haha

cineva caruia ii trebuia la baie Grin
(10-12-2010, 06:37 PM)Raven Wrote: [ -> ]
(10-12-2010, 06:35 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]oare cine a tradus asta cand se facea traducerea Haha

cineva caruia ii trebuia la baie Grin

si a tradus in graba Haha
Asa e tradus...poi am incercat tot pe bune chiar nu-mi da nimeni numic d facut,iar knd i sp lu' Vatras k vreau sa ma alatur fratiei imi pune nijte intrebari din care nu mai pot iesi adik dupa ce vb cu el imi zice :deci sa recapitulam esti un aventurier din sud(un fost condamnat)care a auzit niste zvonuri(sau a aflat de la Xardas)ca lucruri rele se vor intampla(dragonii vor ataca) iar apoi zice k i ascund ceva si iar incep acele intrebari pana la nesfarsit.
Nu stiu dak am sp exact asa dar ceva d genu.
pai uite asa trebuie sai raspunzi

1 sunt un fost condamnat

2 dragonii vor ataca

3 xardas tia spus

trebuie sa zici adevarul nu scorneli
am facut alea cu six blood of nustiu cum de la banditi altceva nu mai este la banditi? ca vreau sa fac toate misiunile din gothic 2 ntr stiu alea cu raven banditi aia .
am folosit parole ca dupa ce am deschis porta apasam pe butoane cu semne si mereu veneau tepi alfel nu pot?
Salut,

Nu am mai postat demult si ma scuzati daca sunt offtopic sau cer ceva ilegal pe forum.

Caut in disperare Gothic 2 NotR de cateva zile, si nu gasesc de unde sa il iau. Imi poate da cineva un link sau sa ma contacteze cineva pe id-ul razvyrap si sa-l iau de la el din pc cu team viewer sau alt program. Multumesc
OK tiam adaugat id-ul acum te astept.
Salutare,ma dispera juniorul meu ca nu poate intra in Jarkendar ca cica nu are al 3-lea obiect,care ar fi la lord Hagen.Dar a ajuns la lord Hagen si nu are nimic, nu are acel obiect ,sau trebuie luat de altundeva din camera unde e lord Hagen? Sau trebuie sa aiba ceva pentru lord Hagen? Ma poate ajuta cineva cu o informatie? Multam mult.