World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Si ce s.e intampla ? Da.mi mai multe detalii
Incearca si ai sa vezi.
Dar am dat sabia lui saturas... Nu stiam ce trebuie sa fac cu ea... Cand a zis sa i.o dau sa nu cada in mainile rele na .. Nu am stiut :/
Daca o o duceai la o statuie de-a lui Beliar puteai s-o folosesti. Nu e prea tare, dar jucam cu ea pentru ca arata badass. + ca avea efectul ala cu fulgerul care lua 50-60% inamicului :d
Am auzit ca este o arma mai buna ca spintecatorul de dragoni... De unde, cand, si de la cine o pot lua ?
(07-16-2014, 11:12 PM)Kalatas Wrote: [ -> ]Daca o o duceai la o statuie de-a lui Beliar puteai s-o folosesti. Nu e prea tare, dar jucam cu ea pentru ca arata badass. + ca avea efectul ala cu fulgerul care lua 50-60% inamicului :d
Defapt e destul de buna, mai ales fulgerul.
(07-16-2014, 11:24 PM)Moderation Wrote: [ -> ]Am auzit ca este o arma mai buna ca spintecatorul de dragoni... De unde, cand, si de la cine o pot lua ?
(07-16-2014, 11:35 PM)Moderation Wrote: [ -> ]
(07-16-2014, 11:24 PM)Moderation Wrote: [ -> ]Am auzit ca este o arma mai buna ca spintecatorul de dragoni... De unde, cand, si de la cine o pot lua ?


?????
Berseker's axe.
Mai spuneti.mi odata cum iau dragonii hunter armor ?
Il eliberez pe bennet, ii cer armura, ma duc la xardas si apoi la bennet ?