World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(08-07-2011, 11:22 AM)warhell Wrote: [ -> ]Tu n-ai inteles nimic?:|

Am intrebat unde il gasesc pe PEDRO imediat dupa ce a luat Ochiul lui Innos..am intalnit cateva NPC-uri pe drum..am sarit de pe pod..am ajuns in apropierea piramidelor unde am dat de un vanator care m-a trimis in padurea de langa..acolo era un cerc de pietrii unde erau seekeri..si de acolo, m-am blocat..nu stiu unde sa merg ..

Nu inteleg de ce ma trimiti acolo, daca ajung abea in capitolul 6, desi sunt abea in al 3-lea ..

Deci, imi poti spune unde e PEDRO?

Pe Pedro il gasesti in capitolul 6.
Am gasit ochiul ..din pacate spart..iar Vatras imi spune ca trebuie sa il inlocuiesc cu alt magician din cercul de apa..adica unul din cei din pestera aia care o studiaza Saturas..singura problema e..ca nu stiu cum ajung acolo..din nou..
(08-07-2011, 12:30 PM)warhell Wrote: [ -> ]Am gasit ochiul ..din pacate spart..iar Vatras imi spune ca trebuie sa il inlocuiesc cu alt magician din cercul de apa..adica unul din cei din pestera aia care o studiaza Saturas..singura problema e..ca nu stiu cum ajung acolo..din nou..

Unde vezi pe harta, in nord, ca apare o piramida. Acolo trebuie sa ajungi. Cum treci primul pod, pe partea dreapta ajungi la ele.
de aici incepe addonul........... @warhell trebuie mai intai sa intri in (ring of water) adica mai pe scurt rezolva questul cu vatras (unde se duc oamenii disparuti ) un indiciu vb cu piratul skip adica inoata pana la golful ala langa lighthouse (Restul nu mai iti spun ca pierzi ce este interesant ) Smile
Cu Skip am vorbit demult....:|

Inca una : Unde il pot gasi pe Joe?
Inca una: Unde este acel loc insorit?
Joe e inchis intr-un turn aproape de alchimistul Constantino, cum iesi din casa lui sper drepata faci cativa pasi si vezi o usa incuiata.
Si cum intru ? Haha
Cheia de la turn o detine un militian de prin apropiere Pablo parca.
nu Pablo ci Pack .. el se afla la bordelul ala :> si combina la una Haha
(08-07-2011, 05:30 PM)Bogdyjudoka Wrote: [ -> ]nu Pablo ci Pack .. el se afla la bordelul ala :> si combina la una Haha

Peck il cheama....il bati bine si i furi cheia