World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salutare,mai am cateva intrebari:
1.unde se pot gasi black wolfs ?
2.unde se gaseste Embarla Firgastro :
Multam.
(10-22-2011, 11:59 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Salutare,mai am cateva intrebari:
1.unde se pot gasi black wolfs ?
2.unde se gaseste Embarla Firgastro :
Multam.

1. Un singur black wolf exista in gothic 2 si se afla in fata manastirii, trebuind sa-i faci o misiune magicianului din aceea mica capela. O stie el. Wink
2. Embarla Firgasto o face chiar eroul, dar mai intai trebuie sa gaseasca reteta. O gaseste in Hall of Irdorath.
Multam mult Marian.Din pacate juniorul zice ca nu stie ce misiune trebuie sa faca.Poate il ajuti tu.Wink
Multam mult.
(10-23-2011, 12:18 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Multam mult Marian.Din pacate juniorul zice ca nu stie ce misiune trebuie sa faca.Poate il ajuti tu.Wink
Multam mult.

Mi se pare ca misiunea ii aparea doar daca se face magician.
Si totusi, cica cum te poti face magician.El zice ca a fost paladin si dragon hunter.
Multam.
(10-23-2011, 03:15 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Si totusi, cica cum te poti face magician.El zice ca a fost paladin si dragon hunter.
Multam.

Dai 1000 de galbeni si aduci o oaie la manastire si apoi le faci misiunile celor de acolo.
Super Marian,multam.
Juniorul zice ca a gasit in Jarkendar mormantul lui Khardimon intr-o pestera aproape de tabara banditilor.Intreaba daca stiti,cine a fost mai exact Khardimon asta ?
Din cate imi aduc aminte a fost prietenul lui Quahodron. Cei 2 l-au inchis pe Rhademes in templul lui Adanos din Jharkendar.
Multam mult Warhell,e lamurit acum juniorul.:clap:
cine stie cum pot iesi di valea minelor inpreuna cu diego in chapter 2?cand este la pestera aia si imi da sai zic sa parasim valea impreuna!ca nu mg pe drum normal ca nu vrea sa treaca pe langa casteL!

daca stiiti drumul spunetimi si mie va rog