World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Aha ,ms tuturor de ajutor,sunt abia la stadiu de novice la misiunea aia cu oblivionurile,deci mai am mult de lucru:d
la novice ai vro 5-6 misiuni de indeplinit date de magicieni iia din manastire iar dupa ce le faci iti da acces la librarie si acolo gasesti in o carte daia (trebui sa o citesti) ca poti cere testul focului ca sa devi mag il ceri apoi treci 3 misiuni destul de grele si gata esti mag!
(08-25-2011, 09:18 AM)Sh0CkY Wrote: [ -> ]la novice ai vro 5-6 misiuni de indeplinit date de magicieni iia din manastire iar dupa ce le faci iti da acces la librarie si acolo gasesti in o carte daia (trebui sa o citesti) ca poti cere testul focului ca sa devi mag il ceri apoi treci 3 misiuni destul de grele si gata esti mag!

Da,dar sa vezi dupaia ce misiuni iti da...
mie nu mi sau parut asa grele acele misiuni date la manastire!

haina aia in flacari care o ai tu in poza exista si in joc cam gasito si eu!si tu ai gasito sau ai gasit doar o poza cu ea?
(09-06-2011, 01:12 PM)Sh0CkY Wrote: [ -> ]mie nu mi sau parut asa grele acele misiuni date la manastire!

haina aia in flacari care o ai tu in poza exista si in joc cam gasito si eu!si tu ai gasito sau ai gasit doar o poza cu ea?

Pai este cod in gothic 2 notr ca sa o insertezi,eu zic (,)ca in notr ca sa fii magician e greu,eu cand am jucat ca mag am dat peste vreo 200 de loaduri,pana in capitolul 4 sau 5 cand aveam vraji mai bune,primele cercuri sunt praf,seekerii te topesc in cap 3 daca nu fugi de ei,si cu mana e greu,tre sa ai la mana...
Care imi poate zice unde gasesc arbaleta lui dragomir?Smile
In stone circle-ul din muntii din Nord. Pe harta, poti sa te iei dupa troll-ul desenat, iar apoi mergi pe drumul din stanga lui.
Unde e eye of innos?
In Chapter 3 il gasesti la circle of the sun in padurea de langa Troll.La ritualul pazit de seekeri.
Stiu ca is la ch 5 cu un paladin