World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salut, am inceput si eu gothic 2notr(ca mage) is la chapter 3 si am numai mana 150 cu tot cu wandul acela care iti da +20 mana si amultes and rings... cum naiba imi mai pot creste?
Daca ai skill points ii poti cere unui maestru sa sa iti mareasca puterea magica(mana)
(04-17-2012, 02:57 PM)cornel Wrote: [ -> ]Daca ai skill points ii poti cere unui maestru sa sa iti mareasca puterea magica(mana)

Pai mana normala fara wand+ringuri+amulete e numai 63 dar costa 15 pt 5 mana se merita? pana la cat se merita sa bag LP in MANA?
Ca mag bagi doar in mana si cercuri magiceSmile
Pai la un mage in modul NOTR cam cat trebuie sa ai mana sa zicem in CH6 ?! ca imi trebuie si pt magii si cercuri magice si MANA...
Magi: fire arrow, large fire ball, fire rain.si summon demon am avut euSmile
man unde invat sa fac rune??
La ala din biblioteca.... Dar tre sa fi mage
Sau daca e pentru test, tot in biblioteca, vb cu ala
nu neaparat roby daca esti paladin inveti sa faci runa care te duce la armura aia
Rune te invata Hyglas poate gasesc si un let's play

buna am si eu nevoie de ajutoru vostru am mai jucat acuma 1 an jumate gothic 2 din pacate nu lam terminat ca sa stricat pc acuma iara joc ma-m blocat la vatrax acolo nustiu cum sa fac imi zice ca ma ajuta la ochiul lui innos daca gasesc pe alcineva sa ai ieie locul lui dar numai stiu la cine sa merg sa ai zic sa al inlocuiasca pe vatrax ca sa ma poata ajuta va rog cine stie ma poate ajuta multumesc frumos sper sa intelegeti ce vreau sa zic Sad