World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
@Carnage: L-am omorat de mult..parca era 2 cufere.i-am spus lui Andre..dar tot mi-a ramas misiunea..:-??
@Legend: Borka imi spune doar sa plec..trebuie sa il omor?
(08-05-2011, 11:12 PM)warhell Wrote: [ -> ]@Carnage: L-am omorat de mult..parca era 2 cufere.i-am spus lui Andre..dar tot mi-a ramas misiunea..:-??
@Legend: Borka imi spune doar sa plec..trebuie sa il omor?

Legend:Nu stai relax,am gresit eu

Trebuie sa gasesti un pachet de iarba interzisa in cuferele din acea baraca.
wrong, el vorbeste de dealer, nu de pachet...
te duci la red lantern sa "have fun" (iti dai tu seamaHaha), apoi o intrebi pe aia pentru 50 gold cine e dealerul, te duci la Borka si ii zici sa-ti dea weed (dar nu ii zice cine te-a trimis) , el iti da si mergi la Andre.
(08-05-2011, 10:34 PM)Edg Wrote: [ -> ]offtopic, dar: Fernando de la Khorinis! Cel mai vanzator smecher de arme albe si negre ilegal! Se stie!

corect!Haha da nu prea e de incredere, i-am zis sa-mi dea niste rapieruri, le-a trimis prin niste fraieri care nu numai ca le-au scapat peste tot, da au mai si atras atentia asupra lor rapind o femeie (cica au vrut doar sa se distreze)...OMFG ce neprofesionistiHaha
(08-06-2011, 09:53 AM)Raven Wrote: [ -> ]wrong, el vorbeste de dealer, nu de pachet...
te duci la red lantern sa "have fun" (iti dai tu seamaHaha), apoi o intrebi pe aia pentru 50 gold cine e dealerul, te duci la Borka si ii zici sa-ti dea weed (dar nu ii zice cine te-a trimis) , el iti da si mergi la Andre.
(08-05-2011, 10:34 PM)Edg Wrote: [ -> ]offtopic, dar: Fernando de la Khorinis! Cel mai vanzator smecher de arme albe si negre ilegal! Se stie!

corect!Haha da nu prea e de incredere, i-am zis sa-mi dea niste rapieruri, le-a trimis prin niste fraieri care nu numai ca le-au scapat peste tot, da au mai si atras atentia asupra lor rapind o femeie (cica au vrut doar sa se distreze)...OMFG ce neprofesionistiHaha


Ai uitat sa spui ca nu trebuie sa porti armura de militian altfel nu-ti zice nimic.
As vrea sa mai stiu unde il gasesc pe Pedro dupa ce a furat Ochiul lui Innos..

Si unde ii gasesc cufarul lui Ignar, novicele care l-a manipulat pe Bodo (mi-a dat cheia)?
(08-06-2011, 11:36 PM)warhell Wrote: [ -> ]As vrea sa mai stiu unde il gasesc pe Pedro dupa ce a furat Ochiul lui Innos..

Si unde ii gasesc cufarul lui Ignar, novicele care l-a manipulat pe Bodo (mi-a dat cheia)?


Pedro e in halls of Irdorath iar cufarul lui ingar e intro camera de novice si scrie mare "Ingar`s chest"
.
Si mai exact unde sunt "halls of Irdorath"?

OFF: Postul 100 Smile
(08-07-2011, 09:22 AM)warhell Wrote: [ -> ]Si mai exact unde sunt "halls of Irdorath"?

OFF: Postul 100 Smile


Vei ajunge in capitolul 6.

Tu n-ai inteles nimic?:|

Am intrebat unde il gasesc pe PEDRO imediat dupa ce a luat Ochiul lui Innos..am intalnit cateva NPC-uri pe drum..am sarit de pe pod..am ajuns in apropierea piramidelor unde am dat de un vanator care m-a trimis in padurea de langa..acolo era un cerc de pietrii unde erau seekeri..si de acolo, m-am blocat..nu stiu unde sa merg ..

Nu inteleg de ce ma trimiti acolo, daca ajung abea in capitolul 6, desi sunt abea in al 3-lea ..

Deci, imi poti spune unde e PEDRO?
(08-07-2011, 11:22 AM)warhell Wrote: [ -> ]Tu n-ai inteles nimic?:|

Am intrebat unde il gasesc pe PEDRO imediat dupa ce a luat Ochiul lui Innos..am intalnit cateva NPC-uri pe drum..am sarit de pe pod..am ajuns in apropierea piramidelor unde am dat de un vanator care m-a trimis in padurea de langa..acolo era un cerc de pietrii unde erau seekeri..si de acolo, m-am blocat..nu stiu unde sa merg ..

Nu inteleg de ce ma trimiti acolo, daca ajung abea in capitolul 6, desi sunt abea in al 3-lea ..

Deci, imi poti spune unde e PEDRO?

Ai gasit ceva la cercul acela cu pietre? Seekerii parca spuneau: "We have destroyed the Eye of Innos" deci trebuie sa gasesti ceva pe acolo.

Despre Pedro vei afla la timpul lui.