World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ce fel de rune?
rosii =))
nu stiu, nu mai tin minte, am zis ca n-am mai jucat notr de mult Smile
Oricum ms mult.Am facut rost de armura cea tare...Grin.pana la urmma...
(12-16-2009, 12:48 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]Am reusit mam dus la statuie si mia aparut mareste putearea sabiei claw of beliar.Dar nu stiu cand mai apare din nou.

cand faci level up

pt. cine nu stie
dar de preferat n-o faceti la fiecare lvl up, pt ca de fiecaredata cand folosesti respectiva optiune, scarba de Beliar iti mananca din max hp permanent.
SALUT SINCER NU STIU CE TREBUIE SA FAC SA TREC LA CHAPTER 2 UNDE AS PUTEA GASI AJUTOR PT TRECEREA LA URMATOARELE NIVELE Care sunt questurile pt fiecare chapter? va multumesc anticipat....a scuze jocul e Gothic II - Night of the Raven
Pe scurt, trebuie sa vorbesti cu Lord Hagen si sa ii spui de chestia cu dragonii si el te va trimite in Valea Minelor (fosta bariera - teritoriul din Gothic 1). Vrei mai detaliat? Grin
dar mai intai trebuie sa mergi in jakendar caci in chapter 3 raven distru lemea
Am salvat astazi gothic 2 notr si cand sa intru acuma imi apare la salvare --- si imaginea alba si cand dau sa intru revine in meniu.De la ce poate fi?
(05-22-2010, 10:31 PM)tomasinio2007 Wrote: [ -> ]Am salvat astazi gothic 2 notr ...

1. Cand ai jucat ultima data jocul si ti-a mers ?
2. Ai sters niste foldere/fisier ale Gothic-ului 2 ? (stiu ca e o intrebare prosteasca, dar... Haha )
3. Ai instalat recent windows-ul ?
4. E posibil ca PC-ul tau sa aiba virusi ?