World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(07-18-2014, 03:20 PM)Moderation Wrote: [ -> ]Gata am luat cel mai tare topor, dragoni morti, ochiul lui innos incarcat, echipaj:milten, lares,lester,bennet,gorn,diego, capitan jorgen, armura grea a vanatorului de dragoni, arcul dragonului, ff multe potiuni dar ramane o intrebare :
CUM IL CONVING PE HAGEN SA IMI DEA VAPORUL ?
Mergi si tu la el cu o atentie, 200-300 de euro...
Eu zic sa te duci si sa furi barca, bate-l pe paladinul care te asteapta in fata si apoi barca e a ta
pai i-am batut dar jorgen zice ca nu pleaca fara o harta un echipaj si un vapor
am reusit sa merc cu nava.... am ajuns intr.o camera care se imparte in 4 camere... ziceti-mi si mie cum trebuie sa apas pe fetele alea in primele 2 camere si ce trb sa fac sa se deschida portile din celelalte 2 camere(am dat de manetele alea de dupa usi dar nu se deschide)
Ajutor o sa fie ultimul ajutor acordat la acest gothic

Nu trb neaparat sa imi ziceti... Si asa stiu cum se termina
Dreapta stanga dreapta parca... daca te duci la diego iti da sfaturi cum poti trece de unele lucrui sau era milten Haha
Trage bine de maneta.
Cel mai bine cauti un gameplay pe youtube.o
L.am dezinstalat de mult Haha) joc mp
Eu de unde sa stiu?
Joc iar gothic 2 notr in romana dar ma dau pe fire mage...
Sunt cetatean dar gardienii de la cladirea lui lord hagen nu ma lasa sa intru... Nu mai stiu cum am intrat tura trecuta.. Ma puteti ajuta ? Haha
Tre sa te alaturi unei parti, adica tre sa fi mage, militia sau mercenar sa poti intra acol..